emapalk

  • ulvi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36604 lisas ulvi
emapalk lisas ulvi
nagu ma aru saan kui emapalka makstakse mulle 2006 aasta järgi siis ei peaks mul see summa ju muutuma?? millegi pärast alates sellest kuust sain vähem?? miks?? ma ei saa aru

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36605 lisas imelik
Vastas imelik teemas emapalk
Vähem said ehk sellepärast, et käid tööl ja said töötasu mis ületas hüvitise määra, kui ei ole nii siis helista pensioniametisse ja küsi järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ulvi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36606 lisas ulvi
Vastas ulvi teemas emapalk
ei ole tööl käinud ja helistasin ka ja keegi ei oska öelda miks vähem raha sain jookse nagu peaga vastu seina

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36607 lisas imelik
Vastas imelik teemas emapalk
Aastavahetusega reeglina hüvitis suureneb, sest tulumaksu % alanes ja maksuvaba tulu suurenes ja need kes saavad hüvitis alampalga määras nedel ka hüvitis tõusis.
Kuidas küll pensioniametis ei osata öelda miks nad maksid sellise summa. Helista uuesti ja las uurivad välja või ühendavad inimesega kes vastata oskab.
Ja hüvitise lõppemisega(poolik kuu ehk) ei ole sul ka veel ju tegemist?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kätlin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36608 lisas Kätlin
Vastas Kätlin teemas emapalk
Et kui ma saan rohkem kui alampiiri siis ei loe see tulumaksu % alanemine ega maksuvaba miinimumi tõus midagi`? sest sain see kuu sama summa mis eelmine kuugi, ehk siis 4079.-

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kätlin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36610 lisas Kätlin
Vastas Kätlin teemas emapalk
Et kui ma saan rohkem kui alampiiri siis ei loe see tulumaksu % alanemine ega maksuvaba miinimumi tõus midagi`? sest sain see kuu sama summa mis eelmine kuugi, ehk siis 4079.-

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ulvi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36611 lisas ulvi
Vastas ulvi teemas emapalk
sain iga kuu 5664.- + siis 300 lapse eest ja see kuu sain 5000 + 300.- helistasin taas ja küsisin ja vastus oli et kuna ma olin eelmine aasta haiguslehel siis haigekassast laekus neile info haigusrahade kohta ja haiguslehel olin ma kogu raseduse aja kuni sünnitamiseni välja sünnitasin 28.06.2007 ja nüüd nad väidavad et seoses selle hagusrahag tuleb välja et nad isegi rohkem nagu maksnud ja et pean vist tagasi ka maksma hakkama??? mis moodi see võimaik kui eelmine aasta ei puutu asjasse kuna saan ju 2006 aasta järgi rahasid???juba eelmine aasta sain ju emapalka ? ma ei tea ma ei saa aru olen vist tõesti loll

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36797 lisas mann
Vastas mann teemas emapalk
otsi jurist kes oskab sulle täpselt vastata-muidu võid petta saada või peadki hakkama mingeid summasid riigile tagasi maksma-see ka jama ju

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.