Õppepuhkus

  • mellu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36657 lisas mellu
Õppepuhkus lisas mellu
selline küsimus, et hetkel olen ma põhipuhkusel(14 päeva) ja nyyd järmisest nädalast lähen uuesti tööle tagasi(puhkus saab läbi)...
1) et kui ma olen siis nädal aega tööl, et kas siis saan kohe võta uuesti õppepuhkuse välja? (umbes nädal aega)
2) kuidas ma pean ette teatama sellest, et õppepuhkusele lähen?(kirjalikult/suuliselt, koolipoolt võtan mingi tõendi vms?)


aitähh!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36658 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas Õppepuhkus
Tööandjale on aluseks ikka kooli tõend.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mellu3
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36665 lisas mellu3
Vastas mellu3 teemas Õppepuhkus
et ennem pean viima koolist võetud tõendi ja siis viin selle juhatajale... aga kas ma saan nii kiiresti kohe õppepuhkust välja võtta?(etteteatamistähtaegu polegi?)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36676 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas Õppepuhkus
Kirjutas juhatajale avalduse õppepuhkusele jäämiseks ja lisad sinna kooli tõendi. Seadus ei sätesta etteteatamise aega, tegemist on kahepoolse kokkuleppega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mellu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36688 lisas mellu
Vastas mellu teemas Õppepuhkus
aga kas ta(juhataja) saab ka keelduda mulle õppepuhkust andmast või mitte?
et kui ma toon talle koolist tõendi ja kirjutan avalduse ka, kuid tema lihtsalt keeldub mulle puhkust väljastamast?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36702 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas Õppepuhkus
Tööandjal on väga raske oma asutuses tööd organiseerida, kui kõik käib üle öö ( pean silmas puhkusele minemist). Olen alati olnud rahuliku kokkuleppe saavutamise poolt.
Tööandjale soovitaksin näiteks sise-eeskirjadesse õppepuhkuse ettteatamise aja kirja panna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36711 lisas Maie
Vastas Maie teemas Õppepuhkus
Kooli tõendi saab ikka peale koolis käimist. Koolist toodud paber tõendab seda,et töötaja on koolis olnud. Meie firma maksab koolipuhkuse raha välja peale koolipuhkust s.t.peale tõendi esitamist.
Osa koole annavad juba sügisel õpilasele tõendi kus on kirjas terve õppeaasta õppesessioonid kuupäevade järgi sel juhul on tööandjal juba ette teada millal töötaja töölt puudub.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.