dekreedirahad ja vanemahüvitis

  • freiya
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36777 lisas freiya
Tere! Kuidas arvestatakse ja kui palju saan dekreediraha ja emapalka järgmiste tingimuste puhul: aasta 2007 ei töötanud, alates 2008 jaanuar töötan, sünnitähtaeg oktoober. Plaanis sättida nii, et dekreet lõppeks 2009 alguses, et vanemahüvitise õigus alles siis tekkiks, et saaks emapalka 2008 järgi. Aga enne dekreeti plaanis välja võtta puhkus. Ehk siis: töötatud aeg oleks jaanuar-juuni, juuli ja pool aug. puhkus ja siis dekreeti. Tänud ette!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • saast
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36793 lisas saast
Vastas saast teemas dekreedirahad ja vanemahüvitis
tundub nii,et püüad riiki petta-emapalgaga ja algselt paned kohale kus peaks kirjas isa olema kriipsu.tean sind küll..ma ju tunnen sind freiya......loodan,et tuleb abort ja e võimalikult lõpu poole..jah olen halb,kuid halvale ei tasuta enam heaga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • freiya
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36801 lisas freiya
Vastas freiya teemas dekreedirahad ja vanemahüvitis
issanda loomaaed on ikka suur. vahva on vaadata kuidas mõni ennast eriti sealt välja upitada üritab ja ise uhkust selle üle tunneb :)rahulda nüüd ennast edasi ka sellele kommentaarile vastates

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 5 kuud tagasi #36816 lisas imelik
Vastas imelik teemas dekreedirahad ja vanemahüvitis
Sünnitushüvitis arvutatakse palga alammääras.
Vanemahüvitis 2008a. tulud kokku/12(maha sünnituslehel olemise aeg)=vanemahüvitis

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kajanne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #36939 lisas kajanne
Vastas kajanne teemas dekreedirahad ja vanemahüvitis
minul oli sama situatsioon, läksin tööle kui esimene laps oli 1, 3 aastat. Esimene laps sündis september 2005, vanemahüsisist sain 2004 järgi.õnnetuseks oli mul 2005 aastal suurem palk kui 2004. 2007 aastal töötades oli sama palk mis 2005 - ki, vanemahüvitis 2007 järgi ja arvake ära mis aasta järgi dekreet.loomulikult 2006 aasta järgi kui olin kodus ehk miinimumi järgi. ehk kui mul palk poleks tõusnud oleksin saanud vanemahüvitist esimese lapse järgi (laste vahe 2a), ja taodelda ka dekreediraha hüvitamist aga nüüd- he-he. Tundub, et SEE järjestikuste laste saamist soodustav seadus on üks jama, ehk riik annab ja võtab. ON ju igati loogiline et aastal 2007 on suurem palk kui 2004, halloo- imelik kui oleks teistpidi.

minul nullis igastahes miinimumpalga pealt saadud dekreediraha palgatõsu ära.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.