töötus ja töövõimetusleht

  • n
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #36952 lisas n
Jäin äsja töötuks,viisin ka paberid tööturuametisse kuid ametlikult pole veel vormistatud st. tagasi kutsuti märtsis kuid nüüd jäin haigeks ja arvata,et pikemaks ajaks kui paar nädalat(kips)..kas töövõimetuslehte on õigus võtta ja kui siis kuhu see pärast esitada..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #36953 lisas molly
Vastas molly teemas töötus ja töövõimetusleht
töövõimetusleht on ikka tööinimestele.haige võid aga olla ka töötuna, töötu raha saad ka haigena

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #36954 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas töötus ja töövõimetusleht
Vaata, haigusraha makstakse sellisel põhimõttel, et Sul jääb saamata palgatulu (töötasu) seoses haigusega. Kui Sul töökohta ei ole siis ei ole ka saamata töötasu ja haiguslehete ei ole Sul mõtet arsti käest võtta, sest seda Sulle välja ei maksta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • n
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #36971 lisas n
töö kaotus ei olenenud ju minust..pankrott ja praegu lihtsalt ma pole võimeline konkureerima kuhugile tööle ..kui kaua töötukassas paberitega asjaajamine aega võtab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ma
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #36974 lisas Ma
Sulle tuleb posti teel otsus, kus on kõik ära märgitud. See ei võta palju aega ja hüvitist hakkad saama avalduse esitamise kuupäevast. Edu. Haigeks jäid sa ju peale töölepingu lõppemist, seega ei ole sul töösuhet ja kehtivat töölepingut. Kelle süül- ei puutu asjasse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.