tööraamatu kätteandmine. kuidas edasi?

  • kristjan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #37317 lisas kristjan
tööleping pidanuks lõppema kuu aega tagasi. aluseks minu avaldus. tööraamatut küsisin 5 päeva hiljem. tööandja pakkus tööraamatut 20 päeva peale minupöölset küsimist. tööraamatu vastuvötmisest keeldusin, kuna tööle asumise aeg oli märgitud tegelikkusest 1/2 hilisemaks ja nõudsin kande parandamist. nüüd vaikus majas- telefonile ei vastata. kas tegin õieti ja mis edasi teha???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #37323 lisas imelik
Tegid õigesti, mine kohale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kristjan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #37333 lisas kristjan
mis sinna kohale minna, kui tööandja raiub, et tööraamatusse parandust teha ei kannata, et võtku ma ise midagi ette. Asi selles, et töölepingu sõlmimise päevaks on märgitud sama päev, kuigi sellele on minu poolt tehtud märge tegeliku töösuhte alguse kohta. kas peaks nüüd paberipaki kaenlasse võtma ja TVK poole punuma. aitäh vastamast

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 4 kuud tagasi #37334 lisas imelik
Kas siis TL-s polnud ka märget tegeliku tööle asumise kuupäeva kohta? Muidu kummaline miks ei kannata parandust teha? Ise küll ära TR sodima hakka.
Või tegid lihtsalt enne TL sõlmimist tööd nö.mustalt?

Samas kui töösuhe algas peale 1998 aastat siis ei ole suurt vahet tööraamatu kandest, sest pensioni tarvis staazi arvestus sotsiaalmaksu alusel.
Aga otsustama pead ise kas pöörduda TVK poole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.