katseaeg lõpeb poolest kuust, välamaksete tegemine?

  • EVA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37481 lisas EVA
palgapäev esimesel kuupäeval, siis tuleb eelmise kuu palk. kui aga katseaeg lõpeb poolest kuust ja ma tööle edasi ei soovi jääda, kuidas siis väljamakse tegemine? tegelikult ju nagu lõpparve, peaks kohe makstama aga olen kuulnud, et kui samas kuus veel teine maksmine, siis läheb tulumaks esimesest kroonist, see pole ju mulle kasulik. tegelikult tahaksingi seda viimast poole kuu palka ka saada just alles järgmisel kuul, ikka esimesel kuupäeval. kuidas toimitakse või kuidas on õige?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37482 lisas molly
õige on et makstakse kohe,kui see vajadus tekib,mitte järgmises kuus.sina võid ju öelda ,et ootad pool kuud ja oled nõus siis oma lõpparve saama.mina kui tööandja aga ei ole sellega nõus ja maksan seaduse järgi kohe.võibolla sa mõtled ikkagi ümber ja hakkad siis tööandjalt hoopis viivist nõudma.lõppkokkuvõttes ei kao ju sinu tulumaks kusagile, kui oled siis rohkem maksnud saad ju tuludeklaratsiooniga tagasi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • EVA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37486 lisas EVA
tegelikult on nii, et mul oleks just väljamaksu vaja näidata järgmisel kuul, seoses töötukindlustuse taotlemisega, selleks vaja ju 12 töötatud kuud. töötanud niimoodi olengi aga kui samas kuus 2 väljamakset, siis jääb nagu üks kuu ikkagi puudu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37489 lisas kata
Siis tuleb töötada järgmise kuuni ning seejärel tööleping lõpetada.
Tööandja ei saa sulle vastu tulla ja lõpparvet hiljem maksta. S.t. saaks, aga mõistlik tööandja nii ei tee.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • EVA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37491 lisas EVA
järgmise kuuni töötada tähendab ju seda, et töötukindlustuse võimalust enam pole, sest üle katseaja olles oled ju automaatselt alaliselt tööl ja äraminek saab olla omal soovil, siis aga ei saa taotleda töötukindlustust, vot:(

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.