mõnitamine tööl

  • margo28
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37770 lisas margo28
mõnitamine tööl lisas margo28
olen töödand peaegu aasta , osad töötajad ja ülemused on teinud mu üle nalja. alguses oli see mõistuse piires aga nüüd on see juba üle piiri läinud ja tahaks võimalikult kiiresti sealt lahkuda. mis ma peaks lahkumisavalduse peale kirjutama selleks? ja kui kiiresti ma saan lahkuda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37772 lisas imelik
Vastas imelik teemas mõnitamine tööl
Kuidas mis kirjutada avaldusele?
Omal algatusel peab TL lõpetamise soovist etteteatama üks kuu. Poolte kokkuleppel saab TL lõpetada ka päevapealt(vt.TLS §79 ja §76 www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12850753 ).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • margo28
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37773 lisas margo28
Vastas margo28 teemas mõnitamine tööl
tööandja ei lase nii lihtsalt minema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • margo28
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37774 lisas margo28
Vastas margo28 teemas mõnitamine tööl
ja rõhub selle ühe kuupeale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37775 lisas imelik
Vastas imelik teemas mõnitamine tööl
Mis selles siis imeliku on, et rõhub ühe kuupeale?
Kui kokkulepet ei tule siis pead etteteatama üks kuu töölepingu lõpetamise soovist. Nii see asi käib.
Miks tõid jutuks üldse mõnitamise ega see ei anna põhjust TL varem lõpetada, mõnitamine on ka suht lai mõiste, mõnele on kompliment ka kohe mõnitus. Kui tunned, et sind on solvatud/ahistatud/vms. siis tuleb kohtusse pöörduda konkreetse isiku vastu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • a
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37776 lisas a
Vastas a teemas mõnitamine tööl
võta lihtsalt rahulikult,sest kui sul on soov lahkuda,siis olgu selleks või kuu.Kui mõnitatakse,siis tulebki konkreetselt käituda ja kui lahkud,siis võidki mainida,et annad asja kohtusse,kuid siis on vaja ka tunnistajaid,kes oleks n.ö,sinu poolel ka,võta neilt allkiri konktreetse situatsiooni seletuskirjale(ise tegin naisena selle läbi ja olukord paranes täiesti).Oleneb muidugi,kas sa saaksid abisaamiseks ka tööandjalt toetust/abi probleemi lahendamiseks - muu töölõik vm.Tuleb ise julge olla.Palju oleneb isikuomadustest,vahel läheb tee okkaliselt,et tugevamaks saada ja paljudest norijatest üleolla.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.