Ühepäevane välislähetus

  • Perit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37805 lisas Perit
Küsimus- kuidas tasustatakse ühepäevast välislähetust? Nimelt käin aeg-ajalt Riias nii,et hommikul stardin ja õhtul olen tagasi. Kas on õigust nõuda päev enne lähetust ja lähetusele järgneval päeval vaba päeva? Kas päevaraha on õige maksta ainult selle päeva eest kui riias olen, siis 350.- või oleks mul ka õigus nõuda lähetusele eelneval ja järgneval päeval siis eesti sisest lähetuse päevaraha siis 50.-?? Ja kui lähetuse päev venib pikaks nä stardin kl 7 hommikul ja saabun kl 22.00 kas siis peaks tööandja maksma mulle ka ületundide eest?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mart
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37808 lisas mart
Vastas mart teemas Ühepäevane välislähetus
kuda sul lepingus kirjas on.aga muidu ikka ületundide eest tuleb maksta.ps päevaraha on eestis 80.-ja väljaspool 500.-

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37814 lisas imelik
Vastas imelik teemas Ühepäevane välislähetus
Alguse päevarahade osas ja kas on tegemist üldse lähetusega saab kõik sellest mis on TL sinu töökoht/töö piirkond. Kui arvestusaja jooksul tekivad ületunnid siis tuleb need poolte kokkuleppega kas tasustada või vabaaega anda. Lähetuspäeva eelse ja järgneva päeva eest päevaraha nõuda ei saa kui nendele kuupäevadele lähetus üle ei lähe.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Perit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37817 lisas Perit
Vastas Perit teemas Ühepäevane välislähetus
Tänud! Siis vist mulle ikka liiga ei tehta, päevaraha makstakse 500.- ja nii kuidas jumal juhatab antakse ka vaba päev pärast Läti sõitu, ju siis loetakse ikka ületunde.
tervitades
Perit

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.