sotsmaks

  • kiisumiisu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37822 lisas kiisumiisu
sotsmaks lisas kiisumiisu
kas tööandja on kohustatud minule antud palgalehel näitama minu eest makstavat sotsmaksu.meie firmas pole seda kl kunagi tehtud. ja kustkohast ma ise üldse selle numbri leida vöiksin.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37823 lisas imelik
Vastas imelik teemas sotsmaks
PalS § 8(2) Palga maksmisel on tööandja kohustatud töötaja soovil andma talle kirjaliku või tema nõusolekul elektroonilise teatise töötajale arvutatud palga koostisosade (põhipalga, lisatasude, preemia ja juurdemaksete), samuti tema palgast kinnipeetud summade, tema eest arvestatud sotsiaalmaksu ja tema nimel tehtud sissemaksete kohta.

Läbi oma internetipanga minnes e-maksuametisse sealt vali TSD väljamaksete kokkuvõtted ja näed kõiki numbrid mida ettevõte on sinu nimel deklareerinud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kiisumiisu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 3 kuud tagasi #37827 lisas kiisumiisu
Vastas kiisumiisu teemas sotsmaks
nii ma arvasingi et ta peaks köik mind puudutavaid toiminguid palgalehele ära trükkima.tulekski hakata seda nöudma sest uute müügiprogrammide sisse pannakse väga köva papp aga mis töötajaid puudutab siis on ikka väga kiviaegne see asi meil.tänud Sulle, jälle targem.ilusat kevadet!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tammekas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #37831 lisas tammekas
Vastas tammekas teemas sotsmaks
mina teen palkasid Merit Palk programmiga. Iga töötaja saab lipiku, kus on kirjas kõige alumisel real: töötaja eest tasutud sots maks sellel kuul. Kas nendele see midagi ütleb, ma ei tea, aga minult nad paberi saavad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • aiti
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #37855 lisas aiti
Vastas aiti teemas sotsmaks
"Nemad" on vägagi arusaajad, ei ole mõtet kahelda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.