pühadetasust segaduses

  • Lee
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #37932 lisas Lee
Kogu aeg on räägitud pühade ajal töötamisel topelt tasustamisest, kuid päris selgelt sai sellest aru peale pr.Helve Toomla 6.mail ilmunud artiklit, kus oli ka näide juurde toodud. Ka mina maksin kogu aeg oma töötajatele samamoodi, kuni paar aastat tagasi käisin koolitusel, kus esines jurist pr.Luule Käis, kes väitis, et kuupalgalistele peab peale kuupalga maksma juurde veel kahekordselt tunnitasu.Kui töötas 12 tundi, siis 2*12 tundi.Nüüd pr.Toomla artiklist selgub ikkagi, et ühekordselt on päevatasu juba palga sees ja teine päevatasu tuleb juurde maksta. Kuidas ma peaksin nüüd toimima. Olen ju mitu aastat juba töötajatele rohkem pühadetasu maksnud. Kui ma maist hakkan neile vähem maksma, siis avaldavad töötajad kindlasti nördimust, miks nad enne rohkem said.Kuidas seda neile põhjendada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #37934 lisas imelik
Vastas imelik teemas pühadetasust segaduses
Seadusi pole sa ka üldse lugenud ja said Luule Käis koolitusel lihtsalt valesti aru(tema ei räägi valet juttu), et oled 2x-lt asemel 3x-lt tasunud, aga ega sellest pole midagi, rohkem võib alati maksta ega see keelatud pole, seadus määrab minimaalsed tasud. Nüüd põhjendus, et makstakse vähemalt seadusega ettenähtud ulatuses. Aga mida sinu tööandja sellest arvab, see juba iseküsimus?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • anne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #37937 lisas anne
Vastas anne teemas pühadetasust segaduses
imeliku´l õige jutt.
Kas autor on õppinud raamatupidajaks?
Ei tahaks olla sinu tööandja....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.