Puhkuse päeval töötunnid...

  • kats
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38090 lisas kats
Olen kuulnud, et kui töötad puhkepäeval või puhkuse aeg vähemalt 4 tundi päevas loetakse see täis tööpäevaks. Lugu selline, et olen puhkusel kolm nädalat aga raamatupidaja ei saa isegi kahte nädalt puhata, et ei käiks mõned tunnid selle aja jooksul mitmel päeval tööl.
kas on kuskil seaduses kirjas. Segane jutt aga kes teavad vastata need saavad vast aru, mida tahan küsida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38091 lisas Sirje
Vastas Sirje teemas Puhkuse päeval töötunnid...
Eks selline see raamatupidajate elu (töö) on. Tuleks tööandjaga kokku leppida, et saad puhkuse ajal tööl oldud päevad hiljem tagasi võtta (puhata).
Kusagil kirjas see nüüd küll ei ole. Ikka poolte kokkuleppe küsimus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38093 lisas verts
Vastas verts teemas Puhkuse päeval töötunnid...
Seaduses on kirjas et töötaja PEAB saama puhata ehk puhkuse ja tööandja PEAB võimaldama talle puhkuse. Otsigu kasvõi asendaja selleks ajaks. Puhkuse ajal töölkäimine on ju oma tervise ja isikliku elu arvelt lõivu võtmine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kats
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38099 lisas kats
Vastas kats teemas Puhkuse päeval töötunnid...
Küsin kuna minu ülemus ajab n.n. "tagumiku tunde" taga aga kuna olen üksi tööl siis pean ka puhkuse aeg vähemalt üle kahe päeva tööl käima mõned tunnid päevas, tervet tööpäeva ei pea vast olema. Kuidas siis võtan aja tagasi, kas loen puhkuse aeg tööl oldud tunnid kokku ja saan nii mitu tundi tagasi.
Millegi pärast on mul meeles, et kui inimene on tööpäeva jooksul vähemalt neli tundi tööl siis tööluus kirja ei lähe. Muidugi mitte puhkusepäevadel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38114 lisas verts
Vastas verts teemas Puhkuse päeval töötunnid...
Olen siin foorumis lugenud et võimalus on saada preemiat või lisatasu kui inimene on teinud ülemusele vastu tulles haiguslehe ajal või puhkusel olles tööd. Loetegi need tunnid kokku ja saad vastavalt preemiat. Kuid see tuleks ennem ikkagi läbirääkida, et kindel oleks, muidu teed lihtsalt tasuta tööd.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.