Mure Haigekassaga

  • Elvis Uusmaa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38094 lisas Elvis Uusmaa
Mure Haigekassaga lisas Elvis Uusmaa
Lugu järgmine, esimest korda elus olin tööõnnetuse tõttu töövõimetuslehel 6 nädalat, sain mõne aja pärast ka töövõimetushüvitist, päris normaalne summa tundus olevat ja ei hakanud uurima et kuidas arvutatud, kui on siis on. Ostsin endale samal ajal elamise ning raha kulus kõik selle peale ära. Nüüd siis peaaegu kuu hiljem sain haigekassast teate et pean 70% rahast tagastama, nad olid mingi süsteemivahetuse tõttu teinud vea ja maksnud 3x rohkem raha ja mitte ainult mulle vaid ka paljudele teistele. Seaduse järgi on neil õigus seda tagasi nõuda, nõustun, kuid nad keelduvad pakutud tagasimaksegraafikust ja tahavad 1 kuu jooksul saada 26000.-, ma väga ei taha pangast väikelaenu ka võtta sest sellel on kõrge intress, et neile nende vea tõttu raha tagasi anda, jama kui palju, mis nüüd teha, kuhu pöörduda? Tartlane!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kats
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38098 lisas Kats
Vastas Kats teemas Mure Haigekassaga
Polegi midagi muud kui tagasi tuleb maksta. Sinusuguseid õnnetuid on teisi veel. Kahjuks jah neil mingi süsteemiveaga arvutused sassis. Ehk saad tagasimakse aega edasi lükata mõne kuu võrra?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tartlane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38103 lisas Tartlane
Vastas Tartlane teemas Mure Haigekassaga
Tagasi tuleb maksta jah, saan aru aga pole võimalik korraga, kui haigekassaga kokkulepet ei saa, kes siis raha välja nõuab, läheb kohtusse või maksehäirena inkassofirmasse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38107 lisas imelik
Vastas imelik teemas Mure Haigekassaga
Kuidas sa siis aru ei saanud ja kohe ei reageerinud, et sulle 3x suurem hüvitis on makstud?
Kui HK oma raha kätte ei saa annab ta sissenõde edasi jah kellele oleneb nende otsusest. Proovi ikka veel HK kõrgemate ninadega kokkuleppele jõuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.