tööandja süül kodus

  • töötaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38120 lisas töötaja
tööandja süül kodus lisas töötaja
...olen tööandja süül kodus olnud juba 4 kuud...räägib et tööd pole ja maksab ainult miinimumpalka(olen lapsega ka sinisel lehel olnud vahepeal ja selle võrra saan miinimumi ka vähem)...kas mul on tagant järgi ka mingi õigus nõuda saamata jäänud töötasu mingi keskmise arvestuse järgi või nii ongi õige?aitäh kes annab asjalikku nõu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 kuud tagasi #38122 lisas imelik
Vastas imelik teemas tööandja süül kodus
Ei tohi kodus istuda, peab käima kohal ja nõudma tööd ka kirjalikult siis saab ka töölepingus kokkulepitud palka nõuda. Ole õnnelik, et miinimumi said kodus puhkamise eest, mingit keskmist ei pea saama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Õnnetu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38168 lisas Õnnetu
Vastas Õnnetu teemas tööandja süül kodus
Mul peaaegu sama lugu....olen kuupalgaline laopidaja...kuna tööd ei ole, siis ülemus käseb mul tema teises firmas ruume koristada, muru trimmerdada kolmel erineval territooriumil ja kõike muud mis pole kuidagi seotud minu töölepinguga. Saan alla miinimumi, kuna töö puudumisel saadetakse koju....seaduse järgi peab tööandja ju maksma keskmise kuupalga kui töötajast pole tingitud seisak...aga meie ühiskonnas see reegel ei kehti...ori oled igatpidi(eriti meie-naised) erafirmas. Asjalikku nõu polegi, sest selle määrab rahakott.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38172 lisas verts
Vastas verts teemas tööandja süül kodus
Kaitse ennast - loe läbi töölepinguseadus ja ära lase endale pähe istuda. Oleksid pidanud kohe lõpetama töölepingu tööandjapoolse töölepingutingimuste rikkumise tõttu, saanud kahe kuu palga pluss lõpparve ja kui tööandja vabatahtlikult ei ole nõus, siis tööinspektsioon abiks, selleks nad ju olemas on ja palka saavad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kert vertsile
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38351 lisas kert vertsile
Vastas kert vertsile teemas tööandja süül kodus
kui tööandjal pole raha sulle maksta ja ta on seega lepingut rikkunud,võid pöörduda tõesti tööinspektsiooni poole aga paraku on ka nende käsi lühike.kui tööandja eirab tähitud kirju st.ei võta neid vastu,oledki plindris ja ei aita see TI kah mitte.olen ise praegu sellises olekus.tööandja ei ilmu TI-ni ja ei võta vastu täh.kirju ning ei jäägi muud üle kui anda asi kohtusse või teha avaldus pankroti algatamiseks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.