töötasu laekumiste pealt

  • lahkuja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38440 lisas lahkuja
Tere, vajan nõu. Esitasin 4 juunil avalduse (tähitult), et soovin töölepingu lõpetamist omal soovil alates 5 juuni. Ülemus ütles, et hoiavad kuu aega kinni, millega olin arvestanud. Nüüd on neil mulle asendaja leitud ja täna sain teada, et minu viimane tööpäev on 20 juuni, mitte 4 juuli. Muidu on kõik ok, aga töö on selline, et saan tulemuspalka klientidele müüdud arvete laekumiste pealt ja kuna kuu alguses on müük väga hea, kuu lõpus aga kehv kuid maksed laekuvad 14 päevase tähtaja möödumisel tavaliselt alati kuu lõpus. Ja nüüd olengi mures oma juuni palga pärast, 20 juuniks ei ole kõik kliendid, kellele olen müünud kohe kindlasti oma arveid tasunud, osa kliente saavad oma kauba alles järgmine nädal kätte. Mida ma võiksin teha, et kaitsta oma väljateenitud töötasu.Tänan

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • MMmimm
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38441 lisas MMmimm
Vastas MMmimm teemas töötasu laekumiste pealt
Mida sa veel kaitsta soovid kui sa tegelikult soovisid lahkuda juba 05.juunil?? Mida sa enam nutad nüüd taga? See rong on läinud ja raha saad sellest ajaks laekunud summadelt ja kogu moos. Laekumiste asjaolulule oleks tulnud mõelda ENNE lahkumisavalduse esitamist. Nüüd pole enam midagi rusikatega vehkida!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lahkuja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38449 lisas lahkuja
Vastas lahkuja teemas töötasu laekumiste pealt
Seda küll, aga mind ei lastud ju 5 juunil minema, vaid hoiti kinni. Nüüd on töö tehtud, aga raha jääb saamata? Minu meelest see küll nüüd õige ei ole. Oleks ma 5 juunil lahkunud, oleks kõik korras aga ei nad lasid mul 2 nädalat tööd teha ja firmale raha teenida aga nüüd mine minema, eks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ...
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38453 lisas ...
Vastas ... teemas töötasu laekumiste pealt
Just!... Sul on õigus saamatajäänud töötasule ja ka viivisele...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 Kuu tagasi #38484 lisas verts
Vastas verts teemas töötasu laekumiste pealt
Sa oleksid pidanud oma lahkumisavalduse esitama uuesti ja korrektselt arvestades 1 kuulist etteteatamistähtaega, siis firma esindajalt allkiri oma avalduse eksemplarile ja oleksid saanud kenasti olla tööl 04 juulini. Nüüd aga taas suuline kokkulepe millest mitte mingit jälge kuskil pole et kui kauaks ja kuidas.Pead Tööinspektsiooni juristilt üle küsima et kas saab veel midagi sinu heaks teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.