Miinimum

  • Karina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38650 lisas Karina
Miinimum lisas Karina
Kui ma töötasin juunis 12 päeva ja 6h päevas, siis mis oleks miinimumi kohaselt minu töötasu (töölepingus on, et töötan graafiku alusel osalise ajaga)?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38652 lisas imelik
Vastas imelik teemas Miinimum
Tunnipalga alammääraga oleks bruto 1944(12*6*27)

Aga tegelt ei saa sulle midagi mõistliku vastata teadmata mis on töölepingus osalise koormuse osakaal täistööajast kirjas ja mis on palgaks jne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Karina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38654 lisas Karina
Vastas Karina teemas Miinimum
TL on kirjas tööaeg osalise ajaga graafiku alusel ning tulemuspalk. Kuna mul tulemuspalk tuleks suht väike (raske kuu), siis arvasin, et ehk saan miinimumi kohaselt rohkem. Või olen millestki valesti aru saanud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Helga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38656 lisas Helga
Vastas Helga teemas Miinimum
Tööajanorm peab ikkagi olema töölepingus märgitud, so konkreetne number nt 8 t päevas, 40 t nädalas jne. Osaline aeg ei saa samuti olla suvaline nii nagu keegi suvatseb graafiku teha. Selle järgi ütleks mina (pead ei anna), et 12 päeva oligi sinu kuu ja peaksid min palka saama bruto 4350.- Tööinspektsioon oskab aidata, eriti arvestades, et tööleping tundub väga sogane. võta leping kaasa ja mine vastuvõtule just töölepingu sisu pärast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38660 lisas imelik
Vastas imelik teemas Miinimum
Helga
Täistööaja miinimum palk on 4350.- kuu (alaealistel on täistööaeg teine, olenevalt vanusest), osalise tööaja miinimum ei ole kohe kindlasti 4350.-, mis see oleks oleneb normist nt. kui kokkulepitud 4h päevas 20h nädalas siis kuu min. 2175.- jne.

Karin
Sinu tööleping on väga puudulik!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43730 lisas mari
Vastas mari teemas Miinimum
selline kysimus.Kui ma töötan osalise tööajaga 9-15 ja ml on tulemuspalk siis kas on normaalne ,et ma istun tööl vahest isegi kella 20.oo sest ei lasta varem ära.Ja palgalehel on vaid yks rida kus on märgitud bruto palk ja siis maksud mis maha lähevad ja lõpuks siis neto...ei mingeid töötunde ega ka yletunde pole seal kirjas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.