lõpparve ei laeku

  • Kaire
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38747 lisas Kaire
lõpparve ei laeku lisas Kaire
Mida teha, kui tööleping lõpetati 01.07, kuid siiani pole lõpparvet kätte saanud? Tööraamatu sain esimesel kätte, kuid tööandjal polnud mulle lõpparve maksmiseks raha, lubas ülekanda viiendaks. Nüüd olen juba kaks korda helistanud, kuid ikka sama jutt, et raha ei ole. Saan ka tööandjast aru, sest viimased kuud oli tõesti kliente vähe, aga minagi pean ju midagi sööma. Mida teha!?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Hmhh
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38760 lisas Hmhh
Vastas Hmhh teemas lõpparve ei laeku
Mida teha, kui tööleping lõpetati 01.07, kuid siiani pole lõpparvet kätte saanud? Tööraamatu sain esimesel kätte, kuid tööandjal polnud mulle lõpparve maksmiseks raha, lubas ülekanda viiendaks. Nüüd olen juba kaks korda helistanud, kuid ikka sama jutt, et raha ei ole. Saan ka tööandjast aru, sest viimased kuud oli tõesti kliente vähe, aga minagi pean ju midagi sööma. Mida teha!?
Vasta...

Mis tähendab lubas üle kanda viiendaks... Kui tööandja ei maksa lõpparvet ära töölepingu lõppemise päeval, siis alates järgmisest päevast hakkab viivis kukkuma... arvuta nüüd kokku mitu päeva nad pole sulle lõpparvet maksnud ja esita viivise ja lõpparve saamiseks tööandjale paber... Kui tööandja peale seda ikka ei kanna, öeldes et pole raha vms, pöördu tööinspektsiooni poole. Kirjuta avaldus nõuetega: Lõpparve ja lõpparvega viivitamise eest saadavate tasude saamiseks.

Soovin sulle jõudu ja edu.

Ära lase pead norgu, sellised tööandjkad teevad sellise käitumisega vaid endale halba!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.