Puhkuse rahaga lasti üle

  • rila
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38758 lisas rila
Kuidas saab nii olla et võetaxe puhkuseraha minu välja teenitud palgast maha. Kui ma olen teeninud välja 10596.- mis on minu raha, aga tema kandis mulle üle puhkuseraha 14 päeva eest mis oli 4118.- ja hiljem palga 6478.-
See kõik oli minu raha mis ta tegelt mulle üle kandis. järelikult ma puhkuseraha ei saanudki.
Lepingus on küll kirjas kindel palk aga kõik oleneb kui palju ma ära teen.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tammekas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38759 lisas tammekas
Vastas tammekas teemas Puhkuse rahaga lasti üle
sinu palgalipikuid nägemata jääb kõik vaid emotsioonide tasemele. küsi oma raamatupidajalt selgust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rila
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 2 nädalat tagasi #38765 lisas rila
Vastas rila teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Mis nendest palgalipikutest kui see on minu välja teenitud palk? puhkuseraha ja palk on lihtsalt laiali löödud ja kõik. kui on vaja siis ma võin 6 kuu palgad välja kirjutada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 nädal tagasi #38768 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Kas üksosa kuust olid tööl ja osa puhkusel, tööl oldud aja eest teenisid välja 10596.- krooni või on see hoopiski mõeldud kuupalgana?

Selgitusi tuleb esmalt nõuda ikka tööandja raamatupidamisest, meie ei tea ju algandmeid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rila
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 nädal tagasi #38778 lisas rila
Vastas rila teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Jah olin pool kuud tööl ja siis läxin puhkusele, kõik see 10596.- on minu välja teenitud poole kuuga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 nädal tagasi #38779 lisas imelik
Vastas imelik teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Siis on tõesti midagi valest tehtud, mida raamatupidaja ütles?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rila
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 nädal tagasi #38782 lisas rila
Vastas rila teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Asi on selles et on pisike firma ja meil ei ole enam raamatupidajat. Ülemus on omast arust väga tark ja teab kõike. See olex nii et ma võtax 1. kuu palgata puhkust ja 2. kuu palgalist puhkust siis tema teadmiste järgi ma raha ei saax 2. kuul
Asi on tõesti jama ei julge enam puhkust võttagi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Miksike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 nädal tagasi #38783 lisas Miksike
Vastas Miksike teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Kle, kõigepealt jahuta end maha, sedasi lahmides ei saa mitte keegi aru, mis värk sul on seal. Kas sul on kuupalk või sõltub su kuutasu müükidest või millestki muust????
Kui sinu kuupalk on 10560 ning sellest ca 2 nädalat sa puhkasid ja ca 2 nädalat sa tegid tööd? Ja selle 2 nädala eest said puhkuseraha ja nüüd loodad saada veel töötatud 2 nädala eest terve kuu palga??? Comoon, mõtle nüüd ikka ise ka natuke, ega siis puhkuse kompensatsioon ei ole nn. 13nes palk! Kuupalgalistele säilitatakse puhkuse ajaks kuupalk ehk sisuliselt saadki sa sama kuupalga ka siis kui terve 4 nädalat puhkad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 nädal tagasi #38801 lisas K
Vastas K teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Kui inimene kirjutab, et selle summa on ta ise välja teeninud, siis mina igatahes saan aru, et tegemist on kas tükitööga või siis tõesti müügist sõltuva palgaga. Kui ta on mainitud summa välja teeninud näiteks oma "tükkide" pealt, siis loomulikult peaks ta saama puhkuseraha veel eraldi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Miksike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
16 aastat 1 nädal tagasi #38807 lisas Miksike
Vastas Miksike teemas Puhkuse rahaga lasti üle
Ütleme nii, et mina olen kohanud küll ja küll neid töötajaid, kes arvavad, et puhkuseraha LISANDUB nende igakuisele töötasule. Isegi kui nad on terve kuu puhkusel olnud, puhkuseraha kätte saanud siis järgmisel palgapäeva ajal nõuavad minult ikka oma kuupalka, kuigi nad on puhanud terve kuu. Inimesi on uskumatult rumalaid kahjuks...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.