Tavatöölepingu lõppemine

  • Eric
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #38976 lisas Eric
Olen palgatud kuni 31.07.08 avatäite paigalduse abitööliseks.Tehes tööd korralikult ja oma võimete piires ei rahulda see ülemust.Ülemus soovib et töötaksin nädala tasuta(kuni 08.08.08) lõpetamaks pooleli oleva töö.Mina leian et selleks pidavat olema allhankeleping minu allkirjaga,mida pole mulle esitatud.Lubatud oli 8500 Neto miinimum,millest 5700 põhipalk.Kardan et ülemus maksab ainult põhipalka,kuna lepingus oli kirjas : Töö intensiivsuse ja resultatiivsuse muutumisel otsustab tööandja palga muutmise pooltevahelise tulemusvestluse alusel.Mida pean tegema?Tööle asumise eesmärgiks oligi normaalne palk,nüüd olen mures. P.S. Oskustöölisi ei ole kunagi läheduses ega samal objektil,tööandja maksab avanssi käest kätte sularahas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • vana
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #38980 lisas vana
Vastas vana teemas Tavatöölepingu lõppemine
#Töö intensiivsuse ja resultatiivsuse muutumisel otsustab tööandja palga muutmise pooltevahelise tulemusvestluse alusel."- ise kirjutasid sellele klauslile alla, siis ära imesta, kui sul palk vähendatakse kas või minimumpalgani."Pooltevahelise tulemusvestlusel" on ta sulle selgeks teinud, et pole sinuga rahul (sest siis tal on võimalus sulle vähem palka maksta või pikemat tööd sama palga eest tahta.) Ja kes kinnitab, et oled tubli olnud?Üks elukogemus juures.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.