puhkuserahad

  • pizike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39097 lisas pizike
puhkuserahad lisas pizike
küsimus selline et hakkab mul puhkus 14 august, kuid olen hetkel haiguselehel,ilmselt puhkus siis pikeneb nende päevade võrra mil ma haiguslehel olen kuid millal puhkuserahad siis tulema peaksid kas alles siis kui haigusleht on lõpetatud?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39099 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkuserahad
Puhkus ei alga sul 14.08. kui oled veel haiguslehel, lepite uue puhkuseaja kokku ja puhkusetasu makstakse siis hiljemalt eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust välja.

PuhS§18. Puhkuse või puhkuseosa üleviimine muule ajale seoses puhkuse kasutamist takistavate asjaoludega
(1) Kui puhkuse kasutamist takistavad asjaolud vastavalt käesoleva seaduse § 17 lõike 1 punktidele 1-4

(2) Kui pooled ei ole saavutanud kokkulepet saamata jäänud puhkuse või selle osa üleviimise kohta, on töötajal õigus jääda puhkusele saamata jäänud puhkusepäevade ulatuses, teatades sellest tööandjale kirjalikult ette kaks nädalat.

§17. Puhkuse kasutamist takistavad asjaolud
(1) Puhkuse kasutamist takistavad asjaolud on:
1) töötaja ajutine töövõimetus;

(2) Töötaja on kohustatud tööandjale teatama puhkuse kasutamist takistavatest asjaoludest. Tööandja võib nõuda puhkuse kasutamist takistavate asjaolude tõendamiseks dokumente.

§24. Puhkusetasu maksmine
(1) Puhkusetasu makstakse täies ulatuses hiljemalt eelviimasel tööpäeval enne puhkuse algust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39100 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkuserahad
§18 punkt 1 jäi veidi poolikuks, parandus:

(1) Kui puhkuse kasutamist takistavad asjaolud vastavalt käesoleva seaduse § 17 lõike 1 punktidele 1-4 tekkisid enne puhkuse algust, viiakse puhkus üle poolte kokkuleppega määratud ajale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.