peale lapsehoolduspuhkust tööle tagasi

  • segaduses
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39121 lisas segaduses
Tere

Läksin eelmise aasta suvel lapsehoolduspuhkusele. Töötasin varem osakonna juhatajana tln-s. Lõpetasin kevadel lapseholduspuhkuse ja läksin tööleteise linna (ma ei taha lapse kõrvalt igapäev tallinnase sõita)ja madalama ameti peale. Nüüd tahtsin minna täiskohaga tööle madalama ameti peale(mitte tln-se lihtsalt täiskohaga). Ma ei saanud, kuna tööandja ütles et neil pole majanduslikult võimalik. Kuigi 2 nädalat hiljem võeti tööle uus inimene.
Praguseks on mu tööleping peatatud minu enda soovil, kuna ma ei saanud tööada täiskohaga. Kuigi see ei olnud eriti mu enda soov sest ma ei tahtnud enam poole kohaga töötada. Kas mul on mingeid õigusi? töleping peatati 31 juuli.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • segaduses
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39122 lisas segaduses
vabandan kirjavigade pärast. Ja jutt vist ka natuke segane.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39208 lisas verts
Lühidalt öeldes sa katkestasid LHP ja tulid tööle tagasi teisele aadressile kui töölepingus sul töökohana kirjas oli ja teise ameti peale ka. Kas sai tehtud ka kirjalik TL lisa nende muudatuste kohta ja tööajaks oli 20h nädalas ja seda ilma mingi tähtajaga määratlemata? Nüüd pole muud teha kui: kas minna tagasi LHP-le ja otsida uut töökohta sulle sobivas linnas ja sobiva tööajaga või kohe tööleping lõpetada sest tööandja tegutseb ikka nii nagu tema silmis on vajalik ja ta ei rikkunud ka seadust kui teil oli poole kohaga tööaeg kirjalikult sõlmitud. Kui seda kirjalikult polnud siis on asi keerulisem ja praktiliselt peaksid minema tagasi Tallinnasse oma vana ameti peale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.