töö asukoha muutmine

  • külli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39123 lisas külli
töö asukoha muutmine lisas külli
Tere, mure järgmine. tööandja tahab muuta minu töö tegemise kohta - ühest linnast teise (vahe on umbes 60 kilomeetrit, asuvad samas maakonnas). Töölepingus on kirjas töötamise asukohaks maakond, kuid kui ma tööle läksin siis ametikoha pakkumises oli märgitud minu kodulinn. Mis on minu õigused? Kas ma võin keelduda, kuigi olen töölepinguga kokkuleppinud töötamise asukohaks kogu maakonna? Meil on selline firma, kus on regioonid ja need omakorda jagunevad filiaalideks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • arvaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39124 lisas arvaja
Vastas arvaja teemas töö asukoha muutmine
kuidas tölepingus kirjas on. Kui on näiteks Tartumaa, siis on õigus igal pool Tartumaal tööle saata. Kui ainult Tartu linn, siis ka ainult Tartu linnas tööl.
Kui saatetakse sinna kus lepingus kirjas ei ole, siis peab sinu enda nõusolek olema ja maksma komandeeringu eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39209 lisas verts
Vastas verts teemas töö asukoha muutmine
Kui ametikoha pakkumises oli sinu kodulinn aga töölepingus olid nõus alla kirjutama et sinu töökoht on see ja see maakond siis pole sul midagi teha. Võid küsida rahalist hüvitust või kütuse kinnimaksmist pikenenud sõitude eest või ikka rääkida tõsiselt tööandjaga jäämisest samale aadressile. Kuid kahjuks ei saa sa midagi teha kui tööandja nõus pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.