mure.

  • victoria
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39150 lisas victoria
mure. lisas victoria
Palun aidake mind natuke. Töö juures selline asi, et läksin korralisele puhkusele,kui töökaaslane helistas ja teatas, et mulle otsitakse asendajat. Tegelikult juba leitigi ja pakuti talle seda kohta. Nüüd esmaspäeval hakatakse Teda välja õpetama.Helistasin müügijuhile, kes kinnitas juttu ja teatas, et ega mina ju tööta ei jää. Olen praegu lepingujärgselt vanemmüüja.Müügijuhi juttu järgi hakkan saalitöötajaks või siis küpsetajaks. Kui mina sellega nõus ei ole kas siis mul on õigus lõpetada leping #82 järgi. Või on Teil teisi ideid mida sellisel puhul teha. Käskkirju pole saanud, varem probleeme pole olnud.Olen oma töökohustused alati ära täitnud. Olen kaks nädalat puhkusel olnu aga pole puhata saanudki, selline depresioon on peal,et jube. mõtlen ainul tööle ja sellele miks minuga nii tehti. PALUN AIDAKE MIND.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39160 lisas imelik
Vastas imelik teemas mure.
Pole ju veel midagi muudetud, jutt võib jutuks jäädagi.
Kui sul töölepingus, et oled vanemmüüja siis ilma sinu nõusolekuta ei saa TL muuta ja sind nt.küpsetajaks panna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39213 lisas verts
Vastas verts teemas mure.
Inetu niimoodi teise seljataga uus töötaja asemele võtta ja sellest veel puhkusel olijat teatada: nagu nuga selga. Isegi kui neil pole õigust sind oma toolilt ära lükata mõistan su muret. Pea püsti ja kui tööle naased selgita välja mis tegelikult toimub ja miks.Prgh 82 järgi saad ainult siis lõpetada kui firma on teinud sulle kirjaliku teatise ühepoolsete muudatuste kohta tööprotsessides või vägisi su töölaua sinult võtnud nii et sa ei saa teha lepingus ettenähtud tööd.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.