Uskumatu

  • Katrin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39218 lisas Katrin
Uskumatu lisas Katrin
Tere,
Olen tööl ühes armsas väike firmas ja seda nüüd 7 kuud. Ülemus on minuga väga rahul ja järjest andis mulle uusi tööülesandeid juurde ning asendasin tihtipeale ka teda. Palk on küll naeruväärelst väike 35 krooni tund ja seda esmaspäevast laupäevani, kuid siiani olen lootnud, et kõik läheb paremaks, aga ma eksisin.
Täna ülemus teatas, et tal ei ole raha, et mulle palka maksta ja et ma ostsiksin tööd kuskilt mujalt ja kui aus olla siis ta tahtis, et juba täna lõpetaksin, hiljem andis siiski nädal aega. Ülemus ei ole teist tööd pakkunud ning samuti ei ole ka koondamisest rääkinud, usun et ta loodab, et lahkun ise.
Täiesti uskumatu, kas nii asjad käivadki. Kas mitte kuu aega varem peaks ülemus töötajat ette teavitama ning pakkuma teist tööd, muidugi kui on pakkuda, vastasel juhul siis on koondamine, kas ma eksin. Vallandamiseks ei ole mitte mingit põhjust.
Andke nõu mida sedus minu loo puhul kirjutab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 11 kuud tagasi #39221 lisas imelik
Vastas imelik teemas Uskumatu
Kui sa ise ei soovi lahkuda siis käi aga tööl edasi ja nõua tööd ja palka. Koondamise vajalikuse otsustab tööandja seda ei saa nõuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aleksandr
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39234 lisas Aleksandr
Vastas Aleksandr teemas Uskumatu
Ja edaspidiseks, vata hoolikalt millele allakirjutad !!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39248 lisas verts
Vastas verts teemas Uskumatu
Uskumatu see küll pole. Paljudes kohtades otsitakse kus saaks pügada ja inimeste usaldamine või nendelt mingi kingituse ootamine on naiivne. Ikka kirjalikult (TL lisana)iga uus tööülesanne ja vastavalt ka töötasu suurenemine. Vaata TL seadusest TL lõpetamine tööandja algatusel ja enda õigused üle.Foorumi kõrval on link SEADUSED.Pealegi see E-L töötamine on ka vist juba ületunnitöö kui tegid iga nädal nii ja terved 8h tööpäevad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.