Dekreedi raha

  • J.Busch
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39319 lisas J.Busch
Dekreedi raha lisas J.Busch
Jäin rasedus-ja sünnituspuhkusele 3.mai 2006.Laps sündis 21.juuli 2006.Olin tööl tähtajalise lepinguga, mis lõppes ära juuli.2006Seda töökohta nagu ei eksisteerigi enam nüüd kuna firma pani poe kinni.
Nüüd ,aga ootan ma järgmist last,kes peaks sündima 17.jaanuar 2009 ja esimene laps ei ole veel 2 ja poole aastane.Kas mul on õigust dekreedirahale ja mis summas ja millal hakatakse mulle maksma emapalka?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39323 lisas imelik
Vastas imelik teemas Dekreedi raha
Kui sul kehtivat TL pole siis sünnitushüvitist ei saa. Vanemahüvitist hakad saama alates lapse sünnist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • eeda
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39345 lisas eeda
Vastas eeda teemas Dekreedi raha
minul oli analoogne lugu aga selle vahega et tööleping (tähtajaline) lõppes enne ära kui dekreeti jäin. võtsin ennast FIE-na arvele ja sain dekreet rahasid sell juhul olin ju ise endale tööandja. muidu oleksin enda rahedest ilma jäänud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • J.Busch
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39348 lisas J.Busch
Vastas J.Busch teemas Dekreedi raha
Kas keegi oskab öelda,et kui ma nüüd ennast kuskile tööle vormistan(nt.paarix päevax).Kas siis ma saan dekreedi rahad kätte?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39349 lisas molly
Vastas molly teemas Dekreedi raha
sul peab olema sünnituspuhkusele mineku hetkel kehtiv tööleping.sünnituspuhkus on üks haiguslehe osa ,kui ei ole tööl ei saa ju haiguslehte

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • J.Busch
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39373 lisas J.Busch
Vastas J.Busch teemas Dekreedi raha
Jep,seda ma nagu tean ka.Aga Need vanemad kes jäävad uuesti lapse ootele ja kellel kasvab kodus all 2 ja poole aastane laps.Ja kellel on kehtiv tööleping neil piisab vaid sellest et vormistavad korraks ennast tööle ja teevad uue avalduse ning saavad ilusti oma dekreediraha kätte sama summa ulatuses,mida nad said esimese lapsega.(Selleks ei ole vaja enne tööl käia)
Yhesõnaga ma tahax nagu teada,et kui ma nüüd vormistan ennast kuskile tööle ja käin seal kasvõi yx kuu kas mul on siis õigus dekreedi rahale.Kodus on veel laps,kes on alla 2 ja poole aastane.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39381 lisas molly
Vastas molly teemas Dekreedi raha
kehtiv tl tähendab seda, et sünnituslehele jäädes pead sa käima tööl. kui sünnitustähtaeg on 17.jaan.2009 ,sünnituslehele võid jääda 70 päeva enne sünnitust,arvesta siis millal sul peab tl kehtima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.