Töökoha koondamine.

  • Tuuli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39460 lisas Tuuli
Töökoha koondamine. lisas Tuuli
Tere.
Tööl on tobe olukord,mööblisalong tahetakse sulgeda,s.t peaks toimuma koondamine,kuid minule on öeldud,et koondamist ei tule,kirjutan kas lahkumisavalduse või võtan ühe kuu koondamistasu ja nägemist.Ma polnud nõus ühe kuu rahadega,siis lubati arutada,et äkki ikka nad nõustuvad rohkema maksmisega,nüüd vaikus,keegi ei kontakteeru minuga,omanik ei vasta mu kõnedele.Pealegi ähvardati suusõnaliselt mind,et kui ma ei kirjuta lahkumisavaldust või ei taha ühe kuu koondamistasu siis nemad teevad kasvõi valetamise ja võltsimisega,et pääseda raha maksmisest,nimelt olen juhataja-müüja ametil.Kaua ma niimoodi ootan ja kuidas ma käituma peaksin?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39466 lisas verts
Vastas verts teemas Töökoha koondamine.
kirjuta oma mure sinna ja helista ka www.ti.ee ja tegutse.
Numbril 6 406 000 vastab jurist kõigil tööpäevadel tööinspektsiooni järelevalvatavate õigusaktide rakendamisel tekkinud küsimustele.

Küsida võib töölepingut, töö- ja puhkeaega, palka, puhkuseid ja töökeskkonda, samuti kollektiivseid töösuhteid puudutavaid küsimusi.

Infotelefonis ei anta vastuseid töösuhetes tekkinud lahkarvamuste lahendamiseks. Keerulisemates küsimustes ja pikemat selgitust vajavatel helistajatel on soovitav tulla kohaliku inspektsiooni juristi vastuvõtule.
Infotelefon töötab igal tööpäeval kell 10-14

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tuuli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39467 lisas Tuuli
Vastas Tuuli teemas Töökoha koondamine.
Tänud vastamise eest:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.