Mure seoses lapsepuhkusega

  • reelika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39468 lisas reelika
Minul mure järgmine-Olen töötanud nüüdseks poolteist aastat.Kui mind tööle vormistati,siis oli lepingus üks väike konks..mind võeti tööle ühe tütarlapse asemel, kes läks lapsepuhkusele.Põhimõtteliselt olen ma siis nii kaua seal kohas tööl, kuniks tütarlaps otsustab tagasi tulla..Siis mind enam kellegile vaja pole, eks?
Mure veel selles, et elukaaslasega planeerime last ja tahtsin küsida, et kas mulle lapsepuhkusrahasid makstakse?
kas mind lastakse lapsepuhkusele ja garanteeritakse töökoha olemasolu, kui tagasi tulen või olen ma lapsepuhkusel nii kaua kuni tütarlaps tööle naaseb ja siis lõpetatakse minu lapsepuhkus ära v kuidas siis kõik toimuma peaks..

Aidake palun:..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39473 lisas imelik
Vastas imelik teemas Mure seoses lapsepuhkusega
Mis on lapsepuhkusraha? See ei ole konks töölepingus vaid sinuga sõlmiti määratud ajaga TL äraoleva töötaja asendamiseks ja TL lõpetatakse siis kui tütarlaps tööle tagasi tuleb vaatamata sellele kas oled rase, sünnituslehel või lapsehoolduspuhkusel.
Kui tööleping veel kehtiv rasedus-ja sünnituspuhkusele minemise hetkel (sünnituslehe alusel) siis saad haigekassalt ka sünnitushüvitist, vanemahüvitist saab iga ema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • raeelika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 10 kuud tagasi #39475 lisas raeelika
Vastas raeelika teemas Mure seoses lapsepuhkusega
tänud, ma lihtsalt noor inimene ja ei tea neid asju väga hästi.
Tänan veelkord abi eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.