Mitme päeva jooksul peale töölepingu lõpetamist?

  • Kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39821 lisas Kata
Mitme päeva jooksul peale töölepingu lõpetamist peab töökoht lõpparve maksma? Muidugi minu poolt läks see lõpetamine kiireks ja tööandja tuli vastu ka, pidin ära kolima teise kohta, siis sai leping enam-vähem päeva pealt lõpetatud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39822 lisas imelik
§74. Kande tegemine tööraamatusse ja lõpparve maksmine
(1) Tööandja teeb töölepingu lõpetamise kohta töötaja tööraamatusse kande, milles näidatakse töölepingu lõpetamise päev. Töölepingu lõpetamise aluse formuleeringu viitega seaduse paragrahvile, lõikele ja punktile kannab tööandja töötaja tööraamatusse töötaja nõudel.
(2) Tööandja on kohustatud andma töötajale tööraamatu ja maksma lõpparve töölepingu lõpetamise päeval. Kui töötaja töölepingu lõpetamise päeval tööraamatut või lõpparvet vastu ei võtnud, on tööandja kohustatud andma töötajale tööraamatu nõude esitamise päeval ja maksma lõpparve viie kalendripäeva jooksul, arvates nõude esitamisele järgnenud päevast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39823 lisas Kata
ma sain tööraamatu 3.ndal kohe kätte... lõpparvest pole haisugi. Ma olin lapsehoolduspuhkusel kui lõpetasin töölepingu ära, kas see mõjutab ka midagi?
Lisan veel, et puhkust pole välja võtnud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39824 lisas imelik
Puhkusel pole kunagi olnud? Siis TL lõpetamisel peaks kasutamata puhkuse eest ikka midagi saada ka olema.
Kas oled tööandjaga ühendust võtnud, mis ta kostab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Kata
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39825 lisas Kata
Selles töökohas ma pole kordagi puhkusel olnud. Ma pole tööandjale helistaund, sest ma ei teadnud kindlalt kuna peab see nn lõpparve mulle üle kantud olema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.