puhkuse küsimus raseduse ajal, kuidas see asi veel käib?

  • kylli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39876 lisas kylli
sünnituspuhkus on alates 15,03,09.kodusele haiguslehele määrati 22,10,08,-sünnituspuhkuseni,kuna töökohal pole pakkuda sobivat tööd.nüüd küsimus,kas ma võin võtta 23,10,08-st valja järgmise aasta puhkuse,kui ja,siis mitu päeva saaksin?olen töödanud pea 2 aastat.või näiteks,kui võtan 01,01,09?või üldse kuu enne sünnituspuhkusele jäämist?kes on" mina" nime all äkki soovitad midagi.mul on veel 2 last,8ja 11 aastane.andke tarkust muidugi kõik,kes sellest midagi jagavad!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39882 lisas sirje
Mida Sa mõtled koduse haiguslehe alla? Ei ole võimalik olla puhkusel ja haiguslehel ühel ajal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Vivian
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39892 lisas Vivian
Kui sa pole aastal 2008 puhkust väljavõtnud, võid selle välja võtta enne sünnituspuhkust või pärast seda. Kasulikum on võtta see välja enne sünnituspuhkust ja enne 2009-ndat aastat, kuna oled haiguslehel. (Kuna 2009-ndal aastal ei saa sa ettevõttelt palka, oled ju haiguslehel, siis antakse sulle puhkusetasu miinimumtasu alusel. Puhkuse tasu arvutamisel võetakse arvesse aasta jooksul makstud palka, lisatasusid ja palka. Ehk siis 2008-ndal aastal kui puhkuse välja võtad võetakse arvesse 2008-nda aasta tulusid.) Et puhkust välja võtta, pead selleks ajaks haiguslehe lõpetama. Iga töötatud kuu eest saad 2.33 päeva puhkust, seega nii palju kui tööl käisid, nii palju on õigus puhata. Sünnitupuhkuse eest koguneb ka 11 puhkepäeva aga seda ei tea, kas neid saab nö ettevõtta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kylli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39939 lisas kylli
haigusleht,mis antakse iga kuu kuni dekreeti jäämiseni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kylli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39940 lisas kylli
2008 aasta puhkus on välja võetud.tahan teada 2009 aasta puhkuse väljavõtmisest,nii et see poleks ette võetud,kui tööle l
ähen!kas pean võtma vahetult enne dekreeti minekut.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • to Vivian
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39949 lisas to Vivian
midagi on su jutus väga viltu minu arvates....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Helga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39983 lisas Helga
Rasedus-, sünnituspuhkuse ajaga teenid sa korralist puhkust ca 11p, lisaks sellele kuni 15.03 ca 5p (oleneb tööaastast), kokku on saada jämedalt 16p puhkust. Puhkuse välja võtmine sõltub tööandjast, kui temal vahet pole, siis loomulikult võta juba see aasta välja. (Lõpetad haiguslehe, puhkus, alustad haiguslehe). Kui tööle tagasi lähed siis kindlasti ei saa puhkuseraha miinimumi vaid ikka kokkulepitud palga järgi kuigi ei töötanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.