palgatõusu lubamine

  • kats
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39935 lisas kats
Millised on mu õigused tööandja üle kui asudes tööle lubati mulle suusõnaliselt pärast katseaja möödumist palgakõrgendust(lepingus seda kirjas muidugi ei ole). Pärast katseaja möödumist palka kätte saades, ei olnud viimane aga tõusnud. Uurides asja, öeldi mulle, et seda ei ole võimalik teha , kuna praegu pole rahasid. Et kui rahad tulevad, siis saab-olen nö nimekirjas. Millised on minu õigused palgakõrgendusele kui seda ei ole lepingus kirjas(kuigi lepingus on rahasumma määratud katseaja kohta) ning kas mul on õigus saada see summa , mis mulle pole makstud, tagantjärele?
Ette tänades.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kats
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39936 lisas kats
Vastas kats teemas palgatõusu lubamine
Tahtsin veel lisada, et samas asutuses minuga sama haridust omnandanud saavad seda palka, mida mulle pärast katseaega lubati. KAs ei ole see kudagi diskrimineerimine kui makstakse ebavõrdseid palku sama töö ja hariduse eest?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #39945 lisas verts
Vastas verts teemas palgatõusu lubamine
"Lepingus seda muidugi kirjas ei ole." Aga just peab kirjas olema! Nüüd peadki lootma vaid tööandja sõnapidamisele ja kui ta seda ei tee mida lubas pole sul mingit dokumentaalset alust ka palgatõusu nõuda. Ebavõrdne kohtlemine on see ehk küll aga ei tea mina et kuskil oleks tööandjat sellise asja pärast karistatud.Sinu haridus oleks võinud sulle nõu anda ja soovitada sul sõlmida tööandjaga selline leping kus lubadused kenasti kirjas on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.