kaamera kontoris

  • julia
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #40002 lisas julia
kaamera kontoris lisas julia
kas tööandjal on õigus paigaldada varjatud kaamera töötajate jälgimiseks (töölepingus ei ole sellest öeldud)? kaamerad on paigaldatud tööruumidesse.
kas salvestis võib olla töölepingu lõpetamise aluseks?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #40004 lisas imelik
Vastas imelik teemas kaamera kontoris
Tööandjal on täielik õigus paigaldada kaamerad oma ruumidesse, TL ei peagi midagi öeldud olema. Kui tööandja näeb sealt ikka vargust vm. rikkumist siis miks ei peaks olema võimalik TL lõpetada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • martin
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 9 kuud tagasi #40008 lisas martin
Vastas martin teemas kaamera kontoris
vaidleks vastu, salajane lindistamine (nii heli kui ka pilt) on keelatud. Mina annaks asja kaposse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40010 lisas .
Vastas . teemas kaamera kontoris
Siis tuleb sul kaposse anda näiteks enamus suuremaid kaubanduskeskusi, sest seal on igalpool kaamerad üleval. Samuti linnatänavatel. Nii et jõudu kaebamisel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mai
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40022 lisas mai
Vastas mai teemas kaamera kontoris
ma arvan, et heli lindistamiseks peaks olema nõusolek, aga pilti võib küll lindistada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ll
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40154 lisas ll
Vastas ll teemas kaamera kontoris
Aga kui peale kaamerate kontoris ka veel tööandja töötajate meile loeb. Ok, tööalastest kirjadest ma saan aru, aga et nuhitakse ka töötajate isiklikes meilides. Kas selline asi seadusega vastuolus ei ole??? Näiteks kui külastad töö ajal oma postkasti G-mailis, saadad sealt kirja, ja tööandjal on kõik teada- mis on kirja sisu, kui palju aega sa selle koostamiseks kulutasid jne. Ma saan ju aru, et töö ajal saadetud mailid jne. Mingisugune usaldus võiks siiski olla ju...

Õnnetu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ülemus
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40164 lisas ülemus
Vastas ülemus teemas kaamera kontoris
heli ja pildi lindistamine on lubatud avalikul kujul.

st, et sisendes ruumi kus heli või videosalvestusseade asub peab olema üheselt mõistetav, et need ka töötavad!

kasutame heli ja videosalvestisi liinil - jälgimisteenistusse ülesanne on abivajajani probleemi lahendaja saata ilma, et töötaja peaks töökohalt lahkuma. st, et kõik töötajad kannavad töökohal olles mikrofoni niikuinii (turvakaalutlused, lisaks lärm - mis ei laseks neil ilma tehnikata omavahel suhelda).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.