Lõpparve

  • K.L
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40035 lisas K.L
Lõpparve lisas K.L
Mitme päeva jooksul tuleb lõpparve välja maksta? Andsin lahkumisavalduse eile juhatajale ja öeldi mulle et assistent peab sellele alla kirjutama.Assistent ütles mulle et helistab mulle siis kui võin kontorisse lepingut lõpetama minna,aga kuidas sellega siis on kas ennem tuleb leping lõpetada ja siis saan lõpparve ja kas nad võivad niimoodi viivitada sellega?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Merit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40037 lisas Merit
Vastas Merit teemas Lõpparve
Minul oli ka just hiljaaegu töösuhte lõpetamine. Minul käisid asjad aga järgnevalt: öeldi samamoodi, et annavad teada, mil võin töölepingu lõpetamisele minna alla kirjutama. Kui olin oma allkirja antud dokumendile alla pannud, maksti mulle lõpparve välja kohe samal päeval. Minu teada peabki samal päeval lõpparve välja maksma. Enne töölepingu lõpetamisele alla kirjutamist, pole tööandjal aga mingit alust Sulle kui töötajale rahasid välja maksta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Merit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40039 lisas Merit
Vastas Merit teemas Lõpparve
...ja kas nad võivad viivitada niimoodi? Loomulikult võivad. Lahkumisavalduse oled kirjutanud omal soovil (nagu ma aru saan), seega on tööandjal õigus Sinuga töösuhteid hoida kuni 1 kuu. Seni võivad ka viivitada sellega, kuni töölepingu lõpetamisele alla kirjutad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K.L
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40049 lisas K.L
Vastas K.L teemas Lõpparve
Tõesti võivad hoida töösuhteid kuu aega ?
Aga mul oli katseaeg ja andsin lahkumisavalduse ja äkki ma tahan kohe uude kohta tööle minna ja teises kohas töölepingu teha aga vanas kohas pole lõpetatudki tööleping?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40050 lisas molly
Vastas molly teemas Lõpparve
loe töölepinguseadust,saad targemaks

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40051 lisas Maie
Vastas Maie teemas Lõpparve
Miks tekitada segadust?
Katseajal tuleb töölepingu lõpetamise soovist teatada ainult 3 pv.enne töölepingu lõpetamist
TLS § 79 lg 1.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40052 lisas imelik
Vastas imelik teemas Lõpparve
§ 32. Lõpparve maksmise tähtaeg
(1) Tööandja on kohustatud töölepingu lõppemise päeval töötajale maksma kõik tööandjalt saada olevad summad. Kui töötaja ei saanud töölepingu lõppemise päeval lõpparvet vastu võtta, on tööandja kohustatud maksma lõpparve viie päeva jooksul, arvates nõude esitamisele järgnenud päevast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Merit
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40139 lisas Merit
Vastas Merit teemas Lõpparve
jah, loomulikult katseajaga on asjalood hoopis teised, lahkumisest ette teavitamine jne. Seda polnud alguses lihtsalt mainitud, et katseaeg...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.