Tervisetõendi hüvitus

  • Mirell
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40214 lisas Mirell
Tere! Kas tervisetõend on kohustuslik asumisel tööle poodi, mis tegeleb riiete ja aksessuaaridega (meil on see TL-s lausa sees ja nõutav)? Olen kuu aega seal töödand ja enne kui tõendi esitan sooviks saada selgust. Kas tööandja peab mulle tzeki alusel selle ka hüvitama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40215 lisas verts
Vastas verts teemas Tervisetõendi hüvitus
Ei ole. Minu teada ikka seal kus käitletakse toiduaineid.
See et see neil töölepingusse pandud ei muuda midagi, seadus ei kohusta seda tõendit tooma. Aga äkki teab keegi paremini (on selle probleemiga otseselt kokku puutunud). Igatahes olen ma kunagi pidanud mitmes kohas müüja ametit ja kuskil pole kästud tuua tervisetõendit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mirell
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40216 lisas Mirell
Vastas Mirell teemas Tervisetõendi hüvitus
no seda minagi, et varem pole kuskil nõutud. Seega ei saa ma raha tagasi ka nõuda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40217 lisas mari
Vastas mari teemas Tervisetõendi hüvitus
tööandja võib nõuda tervisetõendit, et võid töötada antud ametikohal ja siis ka hüvitatakse see tööandja poolt.
toidukaupade puhul ja toitlustuses on nõudes karmimad seal on lisaks ka veel hügeeni ja muud nõuded. Selle tervise tõendi kõige tavalisema saad ka perearsti käest on vast 100 krooni, sama mis autojuhi B kat. kubade puhul

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • alluv
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40221 lisas alluv
Vastas alluv teemas Tervisetõendi hüvitus
aga mis juhtub merel?

seal vaja miljon arstitõendit ja sertifikaati.

näidake palun laevafirmat kes need mulle kinni maksaks. MITTE KEEGI!!

Näidatakse keskmist ust ja ongi kõik.
Tööandja võib nõuda sellist tõendit mida ta tahab. Ja ta saab seda nõuda. Kui sul seda nõuda pole on umbes nagu.. noh valetamine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • a
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40233 lisas a
Vastas a teemas Tervisetõendi hüvitus
kõik on täpsemalt kirjas sisekorraeeskirjades - kas ja kuivõrd hüvitatakse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40244 lisas verts
Vastas verts teemas Tervisetõendi hüvitus
Minu arust peaks selle tõendi, et inimene võib töötada antud ametikohal, väljastama töötervishoiu arst ettevõtte ehk saatja kuludega. Ettevõte saadab kõik uued töötajad töötervishoiu arsti juurde, soovitavalt siis enne tööpostile asumist, ja sealt annavadki tõendi. Aga kuna enamus ettevõtteid ei järgi seda tööohutuse seadust siis pole alust nõuda ka töötajalt tervisetõendit.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40246 lisas verts
Vastas verts teemas Tervisetõendi hüvitus
Mirell, küsi oma tööandja käest kas riskianalüüs on tehtud sinu tööruumides (see tähendab spetsialisti poolt teostatud tööruumides asuvate riskide kaardistamist, hindamist vastavalt riskiohule)ja kas töötervishoiu arsti juurde ei saadetagi? Seadus nõuab seda.Kuigi minu praktikas pole ühelgi tööandjal olnud need asjad korras.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Anne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40251 lisas Anne
Vastas Anne teemas Tervisetõendi hüvitus
Ega ikka ei ole küll. Autojuhi paberil ju sõnaselgelt kirjas: võib juhtida A... kat liiklusvahendeid. Mis sellel töötamisega (kui just ei lisandu juhilubade saamine).
See on vana nn. "sanitaarraamat", mis praeguseks "ära nuditud. Vaja on neil, kes töötavad inimestega, toiduga.(seadusi kindlasti hulgi, mul tuleb kaustast ette järgmine: Rahvatervise seaduse alusel antud sotsiaalministri määrus 23.12.1997 nr. 44: sätestab et eelnevat tervisekontrolli teeb perearst. Iga arst teeb veidi erinevalt, aga rö tehakse kindlasti. Siis saab paberi (pildiga) et võib töötada antud ametikohal: inimestega, toiduainetega töö- õpetajad, kasvatajad kaupmehed, söökla juuksurid jms.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.