Töölepingu lõpetamine

  • Caisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40387 lisas Caisa
Olin tööl 11 päeva katseajaga.pakuti paremat tööd ja ka palka.tööandja kirjutas minu töölepingule peale et tööleping on annuleeritud.ja nõuab et ma tooks talle tagasi endapoolse töölepingu.Kas tal on selleks õigus?Tööraamatusse ta ei hakanud sissekannet tegema et töötasin nii lyhikest aega tema juures.Ja lõpparve kandis ta enda isiklikult pangakontolt mulle.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hmhm
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40388 lisas hmhm
Vastas hmhm teemas Töölepingu lõpetamine
Sa ei pea seda talle tagasi viima, ka tööraamatusse peaks ta selle sissekande tegema.
Alates sellest hetkest kui allkirjastasid töölepingu, jääb üks pool sulle, teine tööandjale. Pole vahet, kas töötad 11 päeva või 11 aastat.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40389 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölepingu lõpetamine
TL tulnuks lõpetada mitte annulleerida(annulleerima - tühistama, kehtetuks tunnistama). Tööraamatusse kanded ka teha ja TL sinu pool jääb sulle aga tööandja ei kavatse järelikult üldse sinu tööl käimist ametlikuks teha ja tasu ametlikult deklareerida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Caisa
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40411 lisas Caisa
Vastas Caisa teemas Töölepingu lõpetamine
tööandja ütles et teeme siis nii et annuleerib mu töölepingu nagu ma poleks tööl olnudki.Nii oli tema sõnad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 8 kuud tagasi #40412 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölepingu lõpetamine
Kui olid ja oled sellega nõus siis tea, et see lühitöö oli sul mustalt töö tegemine ja said ümbriku palka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.