rasedapuhkus

  • puusepp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40455 lisas puusepp
rasedapuhkus lisas puusepp
kas on kuskil mõni koht kus antkse nõu silmast silma kõikide rasedate segaste küsimuste kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40458 lisas imelik
Vastas imelik teemas rasedapuhkus
Ei tea küll kas selline ühenekoht kus KÕIGELE vastata osatakse on olemas aga olenevalt küsimusest võid pöörduda arsti, perekooli, tööandja, pensioniameti, haigekassa, tööinspektsiooni jne poole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40459 lisas molly
Vastas molly teemas rasedapuhkus
mis on rasedapuhkus? on rasedus- ja sünnituspuhkus,selleks ajaks antakse sünnitusleht, kui see lõpeb saab jääda lapsehoolduspuhkusele ja saada vanemahüvitist.vaata paremal pool nurgas on siin pealkiri "seadused" loe sealt puhkuseseadust,ravikindlustusseadust jne.saad palju asju teada ja siis küsi mis jäi arusaamatuks.enamasti küsitakse selliseid küsimusi perekoolis, nii et vaata sinna ja edu sulle

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • puusepp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40469 lisas puusepp
Vastas puusepp teemas rasedapuhkus
Mind tegelikult huvitab selline asi,et kas mul on mingit puhkust veel saada ja kas võtta see enne dekreeti jäämist välja või mitte.Töökoht on mul hea ja vastutulelik ei tahaks ise lolle otsuseid teha,et kui tööle naasen ei tabaks mind ebameeldivad üllatused.Selle aasta puhkus on nagu kord ja kohus käes,aga targad räägivad,et mul on veel mingid 11 päeva saada puhkust pluss umbes 5 päeva järgmisest aastast.NII, mina hakkan sünnitama 25.05.09 ja praegu olen juba kodus sobiva töö mitte leidmisel tööandja poolt.Tahaks teada,kui need puhksepäevad on saada,kas võtta need näituseks 01.01.09 välja(saaks emapalgale ka tuge juurde)või kui tööle naasen kunagi.Palun selgitge.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40480 lisas imelik
Vastas imelik teemas rasedapuhkus
Millal võtta oleneb sinu tahtest seda teised otsustada ei saa ja kas sul on üldse midagi saada on oma ette küsimus. Tarkadel võib ka mitte õigus olla, sest teadmata on sinu tööaasta algus, kaua tööl oled olnud ja palju puhanud. Kui tööandjaga hea klapp miks ei küsi sa otse raamatupidamisest kas on midagi saada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • puusepp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40492 lisas puusepp
Vastas puusepp teemas rasedapuhkus
Tööaasta algas 16,01,07.Puhkasin 5 nädalat 2008 aastal juba.Tahaks tegelikult 01,01,09 võtta selle puhkuse välja,et kui tööle tagasi lähen poleks midagi ette saadud.Mul on 2 last veel,kui see on mingi vajalik info millegi jaoks.Eks ma jõuan raamatupidamisse ka,kui Saaremaalt Tallinnasse Statoili uut haiguslehte viima lähen.Praegu tahaks niipidi natuke targemaks saada ja asja läbi mõtelda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40499 lisas imelik
Vastas imelik teemas rasedapuhkus
Kuni 15.01.09 kuupäevani oled välja teeninud 2*28päeva=56(kui sul aasta puhkust muidugi on 28p), puhanud oled 5*7=35, võtta saad 21p(56-35).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • puusepp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40530 lisas puusepp
Vastas puusepp teemas rasedapuhkus
Nii saan ma nüüd õieti aru,et kui ma võtan 01.01.09-st 21 päeva puhkust välja pole see nagu ette võetud puhkus s.t.,et kui tagasi dekreedist tulen on mul õigust ka veel mingile puhkusele.See 21 puhkusepäeva on arvestatud dekreeti jäämise päevani 25.03.09.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40532 lisas imelik
Vastas imelik teemas rasedapuhkus
21p on esimese tööaasta kasutamata puhkuse osa.
Sünnituslehe aja eest ehk järgmise tööaasta puhkust ei saa võtta enne 16.01.09, sest sinu kolmas tööaasta algab alles 16.01.09 ja sinna tööaastasse jääb ka sünnituslehe aeg.

Pikemat selgitus saad lugeda: www.ti.ee/index.php?page=549&

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • puusepp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40546 lisas puusepp
Vastas puusepp teemas rasedapuhkus
Aitähh,jõudis lõpuks kohale.Targem ongi puhkust enne mitte torkida,kui tagasi tööle lähen.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.