lapsehoolduspuhkuselt tagasi tööle

  • efka
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40471 lisas efka
nagu ma aru saan võin ma lapsehoolduspuhkuse iga kell lõpetada ja asuda tööle, enne kui laps 3a vana. saan ma õieti aru, et ma pean saama sama töökoha ja sama palga, mis oli enne lapsepuhkusele jäämist. aga kui tööandja ütleb ,et meil ei ole enam sellist tööd võimalik pakkuda ja pakub mulle madalamat töökohta. mis õigused siis mul on. kui ma ei ole nõus selle tööga.
palun aidake, kes teab. tänan

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mannu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40476 lisas mannu
täpselt sama ametikohta ei pea saama, peab saama samaväärse, küll aga peab säilima varem töölepingus fikseeritud palk. Samaväärne tähendab näiteks seda, et kui enne tegid kontoris tööd, siis pakutav töö peaks ka kontoris olema, aga samas kui enne olid sekretär, siis nüüd võib olla kliendihaldur.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40477 lisas imelik
Tööandja peab võimaldama sulle kõik selle(k.a. amet) mis teil töölepingus kokkulepitud oli.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • efka
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40481 lisas efka
enne olin ülemus nüüd pakutakse alluva kohta

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40482 lisas imelik
No vaevalt, et töölepingus oli ametiks-ülemus aga nüüd pakutakse ametit-alluv. Kui pole nõus muude pakutud tingimustega siis nõuad aga oma tööd või lahkud aga mille alusel oleneb sinust kas valid §76,79,82. vaata TLS www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12850753

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.