Koondamisest

  • S
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40724 lisas S
Koondamisest lisas S
Kuna mul on hetkel selline äkilise iseloomuga ülemus ja oht on ehk isegi koondamisele, siis küsin ja ennetan...Kui ülemus peaks oma vihahoos mu nt koondama ja nõuab, et ma kontorist kohe lahkuksin, kuna ei suuda minuga ühes ruumis olla, siis kui seda teen, kas see on õigustatud?
Koondamisteate pean ju ikka kirjalikult saama. Aga kui tema vihahoos siin seda suuliselt ütleb ja mu minema saadab, siis hiljem kas ei saa seda mitte nn tööluusiks nimetada ja see läheb juba vallandamise alla ja mul ei olegi õigus koondamistasusid saada ja puhkuserahasid, mis veel sel hetkel saamata?
Kuna meil on eelnevalt sellist situatsiooni tööl olnud, siis soovikski seda teada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40726 lisas imelik
Vastas imelik teemas Koondamisest
Koondada võib ka päevapealt, las vormistab koheselt TL lõpetamise ja maksab lõpparve siis lahku.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • S
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40737 lisas S
Vastas S teemas Koondamisest
Selles see probleem ongi, et kui sõimam ja karjub kontoris ja viskab mu välja, sisi ei vormista keegi koheselt TL lõpetamise paberit.
Ja sellest tulenevalt siis ongi jama majas...Kui olen tema poolt kontorist välja visatud, siis hiljem kasutatakse seda minu vastu väites, et teen tööluusi. Aga ei lähe ju vabatahtlikult ning kas pean laskma enda peale karjuda?
Kuidas sel juhul toimida?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40738 lisas imelik
Vastas imelik teemas Koondamisest
Eks se jutt on sul üle paisutatud:
Mida sa tegid, et ta nii peaks sinu suhtes käituma?
Kas ta on kõige kõrgem ülemus teil seal?
Kas võtab peas ja peeest kinni ja viskab välja?

Loe: www.palk.ee/artikkel.php?uid=512

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • S
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40742 lisas S
Vastas S teemas Koondamisest
Eks see imelikult kõlab jah, aga nii see kahjuks on. Hetkel ei ole veel ehk ohtu, küsin, et teada kuidas peaksin siis toimima.
Aga ta on meil põhiülemus/firma omanik väikeses firmas ja väga muutliku meelega ja äkiline. Ja kunagi on ta ka inimese vallandanud nii, et saatsi päevapealt sõimuga kontorist minema. Selleks ka selline imelik küsimus siin ja teema arendus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40744 lisas molly
Vastas molly teemas Koondamisest
oled seal ainuke töötaja või, kui ei siis peaks olema ka ju tunnistajaid.suulised kokkulepped ja jutud ei maksa midagi.viskab välja ,lähed ikka igal hommikul kohale, käid niikaua kui lõpetamine alla kirjutatud

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40771 lisas verts
Vastas verts teemas Koondamisest
Ta on lihtsalt ületöötanud närvihaige. Selliseid ülemusi on palju. Võta teda kui haiget inimest ja püüa ise külm närv hoida, siis oled ta võitnud. Ja siis nõuad TL lõpetamist nii nagu vaja ja seadused lubavad. Ära anna alla ja kui ta just sind läbi ei peksa, siis vaata julgelt silma. Töölepingut annab ju lõpetada ka poolte kokkuleppel. Mina isiklikult küll ei tahaks sellise närvihaige juures kaua olla, nii võib ise hulluks minna lõpuks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.