väike ja suur kysimus kokku.

  • sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40761 lisas sirje
tööanjaga pisike vaidlus,ta ei taha mulle maksta õhtuste tundide eest-yhesõnaga käin koristamas 5-9ni sain eemine kord teada et peab-kui ta ikka ei maksa kas mul tasub töökaitsesse pöörduda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40765 lisas imelik
Vastas imelik teemas väike ja suur kysimus kokku.
Võib olla sinu põhipalk juba sisaldab lisatasu õhtuse töö eest siis eraldi ei pea maksma. Vaata mis sul töölepingus kirjas on. Tasub või mitte kuhugi pöörduda on sinu otsustada mitte meie.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40779 lisas sirje
Vastas sirje teemas väike ja suur kysimus kokku.
Ei ole mull sees õhtust tasu lepingus ainult kirjas neli tundi päevas -Kysisin just selleks et ta ei taha mulle seda maksta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40784 lisas imelik
Vastas imelik teemas väike ja suur kysimus kokku.
Töötasust pole lepingus midagi kirjas või "lepingus ainult kirjas neli tundi päevas"?
Mis tasus te siis kokku leppisite, kas ei võinud kokkulepe hind juba olla nii kõrge mis tasub töötamist õhtusel ajal?
Ei saa ju meie siin anda ühest vastust teadmata tagamaid, et vot nii ongi just õige!
Kui tunned, et midagi on valesti siis tasub esialgu kirjalik nõue esitada saamata palga osas tööandjale ja samas nõuda vastus ka kirjalikult. Siis olenevalt mis vastatakse ja siis edasi juba toimida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40789 lisas sirje
Vastas sirje teemas väike ja suur kysimus kokku.
Esitasin koos avaldusega selle nõude ,kuid tema keeldub seda maksmas ytles kui ma tahan siis pöördugu töökaitsesse .Ytle ,et see pididavat olema väljapressimine-aga ei ole ma olen ju selle väljateeninud miks tehakse kõik nii raskeks.kas tõesti pole mul õigus oma väljateenitud raha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40802 lisas imelik
Vastas imelik teemas väike ja suur kysimus kokku.
Miks ei räägi sa mis palgas ja mis alustel te TL sõlmimisel kokkuleppisite? Kui sulle seal ei meeldi ei pea ju seal ka töötama?
Töövaidluskomisjoni poole ei keela sul keegi pöördumast.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40810 lisas sirje
Vastas sirje teemas väike ja suur kysimus kokku.
Töö lepingus on sees .töötaja asub tööleosalise tööajaga.tööaja kestuseks 4 tundi päevas.2-l päeval nädalas vabal valitud nädalapäeval.kui mitte vähem.kui 8 tundi nädalas.Nii on lepingus kirjas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40814 lisas molly
Vastas molly teemas väike ja suur kysimus kokku.
no näed, kusagil pole öeldud,et pead käima 17-21.ise oled selle aja valinud, mina arvan et töööandja ei pea sulle maksma õhtuste tundide eest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ka Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 7 kuud tagasi #40815 lisas ka Sirje
Vastas ka Sirje teemas väike ja suur kysimus kokku.
Nagu aru saan, siis tööaeg ei ole TL-s ära määratletud. Arvan, et Sul ei ole mõtet tööandjaga vaielda, kui Sa just ei taha sellest töökohast hoopis lahti saada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40893 lisas sirje
Vastas sirje teemas väike ja suur kysimus kokku.
Nojah aga ta palus ju et teeks õhtu siis jäävad ruumid puhtad-Ja minusrudt kui ei ole lepingus sees õhtust ja ööst tunde on ta siiski kohustatud maksma-okei see nii pisike raha mis sealt juurde tuleb-aga ma lihtsalt oma huvides tahtsin teada-.aga siiski tänan vastamast.´õiglust siiski maailmas pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.