palgatõus

  • meyli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40833 lisas meyli
palgatõus lisas meyli
oskab keegi nõu anda,tööandja lubas palgatõusu 45kr tund.aga nüüd on tal tehtud leping 42kr.tund.vajalikud ressursid palgatõusuks on kindlalt olemas.üks töötaja keeldus lepingule alla kirjutamast ja juhataja ütles talle et siis jääb su tasuks see mis oli -40.kr.-.Kui nüüd töötaja ümber mõtleb ja soovib ikkagi lepingut allkirjastada ,kas tal on selleks veel võimalus või võib tööandja öeldagi et hilja juba.ütleme kui ma keeldun lepingule alla kirjutamast,mida see mulle tähendada võib.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40845 lisas imelik
Vastas imelik teemas palgatõus
Suulisi lubadusi saab alati muuta või edasi lükata.
TL tingimusi saab muuta poolte kokkuleppel, kui üks pole nõus siis ei muudatusi teha ei saa ja kui hiljem see üks avastab, et oleks ikkagi nõus siis võib teine juba mitte nõus olla jne.
Kui ei nõustunud(keeldusid) palgatõusust(42.-) siis jääb kehtima varem olnud palk(40.-).
Kummaline oled!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • XXL
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40888 lisas XXL
Vastas XXL teemas palgatõus
ma nagu ei saa aru, kas on tehtud siis uus leping va? või siiski mingi lepingulisa millele vajalik poolte allkiri?
kui olemasolev tööleping sisaldab lisakokkulepet uue tunnipalga kohta,siis on vaid 2 võimalust - kas nõustud või ei nõustu lisakokkuleppega, leping ise jääb jõusse.
Kui sa lepingulisale ei soovi alla kirjutada - oma asi! sinu jaoks ei muutu midagi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.