dekreet ja haigusleht

  • heldeke
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40834 lisas heldeke
dekreet ja haigusleht lisas heldeke
TERE!selline mure,et jäin haiguslehele ja haigusleht lõppes 22 dets ja dekreeti jäin 23 dets.aga selle vahepeal juhtus väike vimpka ja läksin tööle higuslehti ja dekreedi lehti viima ja ülemus ütles et ma olen varastanud.maksin kõik loomulikult kohe kinni.esmaspäeval pidi ta avalduse politseisse viima selle asja kohta.ta veel lahti pole lasknud mind aga teeb seda.kunas ta siis saab seda teha??kas dekreedi ajal või peale seda??ja kuidas nende haigusrahadega ja dekreedi rahaga jääb??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • arvaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40835 lisas arvaja
Vastas arvaja teemas dekreet ja haigusleht
minu arvates kui sa oled tööandja silmis usalduse kaotanud varastamise näol siis võib tööandja su päevapealt vallandada.haigus-ja dekreedirahasid ei maksa ju tööandja.paberid lähevad haigekassasse ja haigekassa maksab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • heldeke
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40836 lisas heldeke
Vastas heldeke teemas dekreet ja haigusleht
aga jah seda küll aga kas ta saab siis dekreedi ajal mind lahti lasta kuna ma juba olen dekreedis??ja kui ta hakkab mingit mingit teemat ajama et ta lasi mind lahti ja dekreedi rahad jäävad siis ju saamata.või kuidas see asi käib ma ei tea mitte kui midagi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • juta
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40842 lisas juta
Vastas juta teemas dekreet ja haigusleht
kas vargus toimus sinisel lehel olles ja kas vargus ka tegelikkuses toimus või määriti pähe

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • heldeke
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40850 lisas heldeke
Vastas heldeke teemas dekreet ja haigusleht
otsest vargust ei olnudki.maksin juba vahe kinni mis oli kahju tehtud.see toimus enne sinist lehte.aga see teema võeti ülesse siniselehe ajal.töölepingut pole ka veel lõpetatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.