Ületunnid

  • Janny
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40838 lisas Janny
Ületunnid lisas Janny
Töötan nii päeval kui öösel- Admin. vahetused 12 h pikkad ( 08.00-20.00 ja 20.00-08.00).
Detsemberi kuus tuleb tunde kokku 209. Arvutasin sealt välja Päev 82 tundi, Õhtul 34 h, öösel 88 h. ja lisa sealt juba 5 H.
Normtunnid detsemberis on vist 154h. see teeb Ületunde siis 205-154=51+5 lisatundi.
aga mis moodi ma need ületunnid ( päevast, õhtusest, öösest) maha võttan. Päeva, õhtune, ööne tundide arv peab juu tulema normtunnid ja siis ülejäänud on lisatunnid.. Või saan millegist valesti aru.
Vastust ootama jäädes!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • e
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40839 lisas e
Vastas e teemas Ületunnid
Öö ja õhtu tunnid lihtsalt kallima tariifiga kuu üld norm on ikka üks 8t*tööpäevad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Janny
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40840 lisas Janny
Vastas Janny teemas Ületunnid
Jh tean et kallima tariifiga.. See täitsa aru saadav. Ma ei saa sellest lihtsalt aru. et kui ma arvutan päeva, õhtused ja öised tunnid välja-kuna ma tööl olen käinud.. siis tulevad need juu koos ületundidega.
6P ( vahetust) ja 11Ö (vahetust) ja 5 lisa tundi.
Sealt arvutasin välja Päeva, öhtuse ja öö tunnid. selle et meil makstakse need eraldi. õhtune *1,1 ja öine *1,2. ja ületunnid *1,5 Päevane tunnihinne on 31.-Tund.
Saan sealt siis P=82 H. Õhtu 34H ja öö 88H. + 5 ületundi jube. Dets normtunnid on 154 vist?
päevane, õhtune ja öine tgl peab juu kokkuandma normtunnid ja ülejäänud on ületunnid. Mis mooodi siis sealt Päeva, õhtuse, ja öistest ma ületunnid maha võttan.

8t*tööpäevad? ???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40844 lisas imelik
Vastas imelik teemas Ületunnid
154h dets.norm on siis kui sul tööpäevad 23 ja 31 kuupäeval, kui need päevad ei ole tööpäevad on dets.norm 160h(8*20).
Arvestused teeb tööandja palgaarvestaja kes teab kõiki vajamenevaid andmeid ja kui sa aru ei saa mis kuidas siis küsid palgalipikut ja näed sealt mis ja kuidas on arvestatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40846 lisas imelik
Vastas imelik teemas Ületunnid
Ja veel ei tasu unustada, et ületunnid selguvad alles arvestusperioodi lõpus, sest on selge, et sul summeeritud tööajaarvestus(1-X kuud).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.