Tüdind ootamast.

  • Zak
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40909 lisas Zak
Tüdind ootamast. lisas Zak
Mure siis järgmine.Ametlikult veel tööl töölepinguga väikeses ehitusfirmas.Kuid reaalselt pole tööd juba olnud kaks kuud.Selle kahe kuu eest pole saanud ka sentigi.Firma juhatus väldib kontakte,ei vasta meilidele ega tel.kõnedele.Ei ole nende poolt ka mingit reaalset ettepanekut sundpuhkusele minekust ega koondamisest.Samas peaks jaanuari kuust algama puhkus.Loomulikult pole mingeid puhkuserahasi ma saanud.Alguses üritasin mõistlik olla kuna rasked ajad ja pole kellelgi kerge,eriti ehituses.Aga igal asjal piir,mull ka lapsed ja korteri laen.Nüüd siis paar küsimust.1.Kas selle aja eest mis ma töötu olen ja kodus istun on mull õigus küsida mingit raha ka.2.Tahtsin igaks juhuks puhkuseavalduse kirjutada aga pole kellegile anda seda,kas piisab kui viskan lihtsalt firma postkasti.3.Kui ma nüüd kirjutan avalduse paragraf 82 alusel(siis kuhu ja kellele ma pean selle andma kui pole kellegiga kontakti võimalik saada)ja firma kuulutab samal ajal välja pankroti kas siis kehtib minu avaldus või kehtib pankrotiga kaasnevad toimingud.Tänan

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ave
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40910 lisas Ave
Vastas Ave teemas Tüdind ootamast.
avaldus saada tähitud kirjaga tööandja aadressil ja kindlasti jäta alles postkontoris selle toimingu eest saadav tsekk,see tuleb igati abiks kui tekib vajadus asju ajada edaspidi töövaidluskomisjoniga
Sel juhul ei saa tööandja väita ,et ta ei ole sinu avaldust mingil moel kätte saanud .
välistab ka selle kui tööandjal tekib soov näiteks mõelda välja olematu vallandamine tööluusi tõttu jne...
räägin oma kogemustest..edu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ave
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40911 lisas Ave
Vastas Ave teemas Tüdind ootamast.
...ja üleüldse soovitan pöörduda töövaidluskomisjoni poole ....nad on väga head nõu andjad ja siiski õiglaselt töötaja poolel kui tööandja ei suuda oma kohustusi täita!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Zak
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40922 lisas Zak
Vastas Zak teemas Tüdind ootamast.
Kas keegi võiks anda nõu kuidas sõnastada avaldus firma juhatusele, et soovin lõppetada tööleping paragraf 82 alusel.Aitäh.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mannu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40931 lisas Mannu
Vastas Mannu teemas Tüdind ootamast.
Avaldusse märgigi, et soovid lõpetada töölepingu Töölepingu seaduse paragrahv 82 alus ja kindlasti too välja ka põhjused, miks soovid töölepingu lõpetamist (et siis palga mittemaksmine töölepingus kokkulepitud ajal jne).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.