Ebaausad ettevõtted

  • algataja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40992 lisas algataja
Ebaausad ettevõtted lisas algataja
Palun kirjutage siia kõik ebaausad ettevõtted kes soovivad töötajates jõuga ja ebaausalt lahti saada......
kirjutaga ka lühitalt oma kogemusest

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40993 lisas imelik
Vastas imelik teemas Ebaausad ettevõtted
Mida see sulle annab?
Miks peaks seda tegema?
Miks sa ise ühtegi esimesena välja ei too?
ja veel palju teisi küsimusi?

Alati ei pruugi ainult ettevõte paha olla.
Paljud töötajad keeravad käru endale ise tedmata elementaarset.
Iga juhus on erinev ja üldistada ei tohiks, et just uue töötajaga sama juhtub.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40994 lisas imelik
Vastas imelik teemas Ebaausad ettevõtted
Lugejad ärge saage minust valesti aru, et justkui mul selle vastu midagi oleks ja teid takistan aga vihahoos lihtsalt endist tööandjat avalikult laimata poleks aus, vaja oleks ka teise poole seisukohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mihkel
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #40998 lisas Mihkel
Vastas Mihkel teemas Ebaausad ettevõtted
Mul oli selline kogemus oma viimase tööandjaga kes lõpetas töölepingu sisuliselt ühepoolselt(katseajal)kirj sain teate alles 3 näd peale katseaja lõppu ja ainuke põhjus oli ka see et kuna firma koondab inimesi siis ei peetud võimalikuks minu töölepingut jätkata vaid otsustati mind välja vahetada kogenenuma töötaja vastu.Katseajal on ju kõige kergem inimest minema lüüa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kaalikas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41055 lisas kaalikas
Vastas kaalikas teemas Ebaausad ettevõtted
Mul selline kogemus- töötasin hotellis administaatorina ja palk ei olnud just hiilgav.Sain parema pakkumise ja katseajal andsin kohe ka teada tööandjale, et hakkan kohta vahetama( teadsin, et neil pole kerge kedagi asemele leida ja teatasin kohe kui ise olin uue pakkumise saanud).Tööandja ütles, et hea küll, otsin kellegi sind asendama.Läks siis 3 päeva mööda ja siis küsisin, et nii..homsest ma siis ei tule, eksju ja selle peale sain vastuseks, et ma ei leidnud kedagi, niiet pead edasi jääma ja edasi tulid ainult ähvardused,sõimusõnad ja muu selline..olin veel valmis vastu tulema, et käin abis niikaua kui nad pole ekdagi leidnud ja mu teise kohaga klapib..aga ei.Siis toodi välja, et ma pole kirjalikku avaldust teinud ( mida alguses ka ei soovitud, kuna tööandja nädalavahetusel kohal ei käi ja võttis mu suulise "avalduse" vastu).Nii ma siis olingi- endast kõik teinud, et neil poleks jama ja vastu sain sõimu ja ähvardused :) Polnduki muud teha kui võtsin haiguslehe ja läksin ikkagi järgmisest päevast minema..niimoodi käituvad omadega hädas tööandjad..kasu ta ikkagi midagi ei saanud- tülitsed minuga ja ikka pidi kellegi saama järgmiseks päevaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41071 lisas molly
Vastas molly teemas Ebaausad ettevõtted
aga sina kaalikas ei käitunud ka korrektselt,
avaldus tuli anda ja kirjalikult, mis siis et nad algul leppisid suulisega,aga noh , vigadest õpitakse

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.