osaline tööaeg

  • Joonatan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41103 lisas Joonatan
osaline tööaeg lisas Joonatan
Kas osaline tööaeg ja seega ka osaline palk mõjutab hiljem puhkusetasu? Ehk kas on mõtekas oma puhkus enne osalise tööaja rakendamist välja võtta?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • e
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41120 lisas e
Vastas e teemas osaline tööaeg
Jah mõjutab hiljem kuna su kuunorm läheb väiksemaks.Seoses sellega hakkad sa ju kuus poolevähem palka saama,aga puhkuseraha arvutatakse 6 kuu keskmine jagatakse tööpäevadega.Hetkel on su tasu olnud suurem mida jagatakse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meeri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41123 lisas Meeri
Vastas Meeri teemas osaline tööaeg
aga kui ma käin tööl osalise töökoormusega, see on nt mitte 22 tööpäeva vaid 15 tööpäeva kuus, kas siis puhkusetasu arvestusse läheb minu palk, mille sain 15 päeva eest, aga päevad ikka kõik, kas siis neid päevi, mis ma olin sunnitud tööd mitte tegema, maha ei arvestatagi või?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Urve
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41137 lisas Urve
Vastas Urve teemas osaline tööaeg
Puhkuseraha arvutatakse ikka kalendripäevade alusel. Kui oled kuupalgaline ja säilitatakse kuupalk, siis pole vahet. Aga kui keskmise järgi arvestatakse, siis loomulikult on väiksemale palgale üleviimise korral on vahe mitu kuud väikest palka arvutuse aluseks olevasse perioodi jääb.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Meeri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41149 lisas Meeri
Vastas Meeri teemas osaline tööaeg
Kas siis ikkagi võetakse alusel osalise aja eest saadud palk, aga kalendripäevad lähevad arvesse kõik?
See ju ebaloogiline kuidagi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41153 lisas imelik
Vastas imelik teemas osaline tööaeg
Mitu korda peab vastama? Jah võetakse, on ebaõiglane küll aga niikaua kui keegi pole kohtusse sellega läinud ja lahend puudub siis nii see lihtsalt on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.