kui sunnitakse omal soovil lahkuma?mida teha?

  • piia79
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41177 lisas piia79
tööl meil kummalised lood.meil ei koondata,vaid otsitakse vigu ja sunnitakse nö omal soovil lahkuma.mitmed on niimoodi juba minema löödud töölt.kuidas nii võib teha?
nüüd tundub,et järg on minu käes.öeldakse,et vaja tööliste arvu vähendada st kulud kokku tõmmata.aga miks ma pean kirjutama ise lahkumisavalduse?kui ei kirjuta,siis otsitakse mõttetuid põhjusi,et vallandada.nii juba osadega tehtud.lüüakse minema ja midagi maksma ei pea st koondamist ei saa,töötukindlustust ei saa jne.kaotajaks ikka töötaja!mõnele pakuti poolt kohta-kas sel juhul tehakse leping ringi?palku ka muidugi vähendati.homme lähen tööle ja siis peaks selguma minu saatus,et kas pakutakse ka poolt kohta või sunnitakse nö omal soovil lahkuma!?tööd on väga vaja.maakoht ja töökohti pole.mida teha?kas vajadusel pöörduda töökaitsesse või kuhu?!mida üldse saab sellise tööandja vastu ette võtta,kes käitub absurdselt?
suured tänud ette!!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • h
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 6 kuud tagasi #41178 lisas h
Kui just püssiga ei ähvardata,siis mina küll ei kirjutaks. Kui oled 1/2 kohaga päri,siis las teevad lepingu muudatuse ikka enne, allkirjad ka alla .Tööinspektsiooni ei ole mõtet pöörduda, kui ise avalduse kirjutad.Kui aga vallandatakse,siis kindlast TI-sse pöörduda, kui endal mingit süüd ei tunne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.