Probleem raamatupidajaga

  • Mati
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41329 lisas Mati
Tere

Selline probleem, et maksame oma OÜ raamatupidajale 1500+käive.
Kirjete hulk on kokku lepitud 10 kirjet kuus ja kui üle läheb +15 eeki kirje.
Meil on interneti põhine ettevõte ning meie kliendid kasutavad palju pangalingi makseid.
Kas see on normaalne, et sellise raha eest pean tegema raamatupidaja jaoks panga maksete kohta koondväljavõtted (koondarved, ise kõik maksed kokku lugema ja liitma jne) Ise teen ka kõik müügi arved, maksan arveid jne.

Tekkib küsimus, et mida raamatupidaja teeb selle raha eest või olen ma asjadest valesti aru saanud???

Suured tänud asjaliku vastuse eest ette.
Oleks tõesti asjalikku nõu vaja. Huh

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • raamatupidaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41330 lisas raamatupidaja
Vastas raamatupidaja teemas Probleem raamatupidajaga
No mina saan sinu udujutu põhjal juba kõvasti rohkem kui 10 kirjet kokku. Palju sealt internetist tükiliselt neid makseid siis kuus tegelikult tuleb?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mati
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41336 lisas Mati
Vastas Mati teemas Probleem raamatupidajaga
Asi ongi selles, et pangast tehtud ülekannetele teen ju mina koond väljavõtted. Kui palju kmonkreetses pangas makseid oli, milline oli summa käibega ja ilma jne.

Kas panga asjadega ei peaks raamatupidaja ise tegelema, seda enam, et mina teen asja manuaalselt loen kokku ja liidan ning vigu tuleb sisse ja tuleb mitu korda ringi teha.

Tänud ette

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Miksike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41349 lisas Miksike
Vastas Miksike teemas Probleem raamatupidajaga
10 kirjet ja 1500eek+km - sa maksad tõesti üle. Ma pakuks, et selle raha eest peaks kirjeid olema sinna 100 kanti. Aga sa küsimusest väga aru ei saanud millega te tegelete? Kas kliendid maksava suvaliselt raha arvele ja siis kuu lõpus tehakse 1 koondarve? Palju neid selliseid makseid on kuus - 10-100-500-1000? Aga mine sisse mõnesse muusse raamatupidamisbüroosse ning küsi pakkumist, võta kaasa oma paberimajandus ja küsi nende nägemust ning hinda. Ja siis kui sul neid pakkumisi mitu ja pilt selge turuolukorrast, siis võta oma raamatupidaja letti ja rääkige läbi. Väga raske sedasi pimesi hinnata siin seda olukorda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • raamatupidaja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41351 lisas raamatupidaja
Vastas raamatupidaja teemas Probleem raamatupidajaga
No mulle tundub ka pigem, et on 100 kirjet kuus. Loomulikult on tore, kui raamatupidaja teeb ise koondid ja konteerib kõik netipoest tehtud ostude maksed, aga kindlasti ei tee ta seda 1500 krooni eest kuus. See on siis juba täistöökoht. 1500 eest saadki need 100 kannet koos vajalike aruannete ja deklaratsioonidega.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.