ALIMENDID TAAS APPI

  • ABIVAJAJA
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41606 lisas ABIVAJAJA
ALIMENDID TAAS APPI lisas ABIVAJAJA
Mul lepinguline palk 5000. eek-i, muid sissetulekuid mul pole. Määrati alimendid 2-le lapsele, eelnenud kooselust, summas 4350 eek-i kuus. Aprillis on sündimas uue elukaaslasega ka laps. Eks naine käib tööl ,saab lasteraha, ning nüüd ka alimente. Praegune naine, nüüd lapsehooldus puhkusel, sissetulek vaid lasteraha, hiljem vanemahüvitis, muud midagi, mida pean ette võtma, kuna pean ju ka uut last ülal pidama hakkama. Endale elamiseks ei jää midagi. Olen põhimõtteliselt uue elukaaslase ülal pidada maksab ju tema korteri üürid ja arved, aga kui kaua. MIDA PEAN TEGEMA! Soovitatakse otsida tasuvam töökoht, aga kus, võimatu. Olen kül 30 aastane, aga tervis on juba prargu läbi, oli paar aastat tagasi neeruhaigus ja tööõnnetus, aga töövõimetus pensioni ei saa veel, ehki käin pidevalt arstlikus kontrollis. Kohtus seda kedagi ei huvitand.ANDKE PALUN NÕU MIDA PEAN TEGEMA.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • maie
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41621 lisas maie
Vastas maie teemas ALIMENDID TAAS APPI
Palun tee kohtule avaldus alimentide summa üle vaadata, kindlasti vähendavad, kui nüüd on 2+1 laps. Lapsi koheldakse võrdselt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • hm
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41627 lisas hm
Vastas hm teemas ALIMENDID TAAS APPI
sa void muidugi kohtusse uue hagiga pöörduda, kuid pea meeles, et elatisraha 1 lapse kohta ei voi olla vaiksem, kui 1/2 miinimumpalgast, sulle määrati ju 4350 lähtudes sellest, samas jah sul on kohustusi ka tulevase lapse ees, aga tanapaeval 4350 kahele lapsele ei ole ju ka suur raha, aga proovida voib.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41637 lisas .
Vastas . teemas ALIMENDID TAAS APPI
enne kui uus laps sündinud ei saa midagi nõuda. Veel sündimata lastega kohus ei arvesta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.