segadus töötasuga

  • muumi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41612 lisas muumi
segadus töötasuga lisas muumi
Olen olnud ühes kohas järjest tööl alates 2006 aasta juunist.Töö on hooajaline,talvel,so. jaanuar,veebruar ,olen kodus ,iga aasta on tööandja maksnud lepingu järgset palka nende kuude eest mis siis kodus olen.See kord siis väidab et raha ei ole ja ei saa midagi.Ei ole ka andnud mulle puhkust ,kui sellist,väidab et puhkuseraha ei maksa,lihtsalt.kasutamata on siis mul kõik puhkus kui selline mis selle aja eest saada oleks olnud.MIda peaksin tegema?Kas kõigepealt tegema ikkagi puhkuse avalduse,ka eelnevate aastate eest ?ja kuidas seda täpselt sel juhul kirjutada?Või minna töökaitsesse,esitada lahkumisavaldus ja saada lahkudes kompensatsioonina ka kasutamata puhkuseraha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • T
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41632 lisas T
Vastas T teemas segadus töötasuga
mida mõtled töökaitse all?
eelkõige pead avaldama oma nõudmisi tööandja vastu, alles seejärel saad kaebama minna mujale

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • muumi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41657 lisas muumi
Vastas muumi teemas segadus töötasuga
esitasin puhkuseavalduse,rebis puruks,et ei maksa ja kõik,siis lahkumisavalduse prg.82 alusel,ikka rebis katki.millega ma tõestan et olen avaldused kirjutanud,tööd ei paku ja raha ei ole mulle ju ka makstud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tiiu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41659 lisas Tiiu
Vastas Tiiu teemas segadus töötasuga
oma vaimse tervise huvides lahku omal soovil

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41664 lisas .
Vastas . teemas segadus töötasuga
Tiiu soovitus pole just parim mõte. Kirjuta uus avaldus § 82-ga ja saada tähitud postiga, väljastusteate ja sisuloendiga. Siis on sul paber, millega tõendada, et oled avalduse esitanud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • muumi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41665 lisas muumi
Vastas muumi teemas segadus töötasuga
aga 5 päeva on ette teatamis aeg,kas siis alates tähitud kirja postipanemise kuupäevast loeb see 5 päeva?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.