miinimum summa, mis peab mulle jääma?

  • ave
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41742 lisas ave
Mis on hetkel see miinimum summa, mida ei tohi ei täitur ega keegi muu minu arvelt maha võtta+ See summa, mis peab mulle kätte jääma olenemata võlgade suurusest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41744 lisas Sirje
4350.- peab jääma ühele inimesele ja ülalpeetavale lisaks 1/3 4350-st s.o. 1450.-

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ave
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41748 lisas ave
mulle peab jääma 4350.- ja kui on 2 ülalpeetavat siis veel 2x 1450.- kas siis 7250.- on summa mida ei tohi keegi mu pangaarvelt maha võtta ühegi laenu katteks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41751 lisas Sirje
Kui Sul on kaks ülalpeetavat, siis peab kohtutäiturile esitama laste sünnitunnistuste koopiad ja kirjutama avalduse, et ta ei arestiks arvelt rohkem kui 7250.-. Arestida võib ta 7250.- ületavat osa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kristi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42469 lisas kristi
Aga mul on ta kõik arvelt miinusesse pannud?kas siis peab käima igakuu pangast seda raha välja võtmas??sest praegu ta arvestand selle
miinimumi alusel ja kas siis pean talle laste synnitunnistuste koopiad saatma??Või mingi avalduse või midagi???
Tänud vastajaile

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42476 lisas Sirje
Vaata on kaks erinevat asja. Esiteks- kui Sa oled võlgu pangale ja pank on Sinu konto miinusesse lasknud. Siis on küll nii, et iga kroon mis Sinu arvele panka laekub (olenemata asjaolust millise rahaga on tegemist) läheb selle miinuse katteks.
Kui aga tegemist on kohtutäituri poolt arestitud arvega ja ka sellel on näha broneering ( miinus) kohtutäituri käes oleva nõude katteks. Siis tuleb suhelda kohtutäituriga, kirjutada talle avaldus, kirjeldada selles oma olukorda (sissetulekuid mida saad, palku on ülalpeetavaid) ja esitada koos avaldusega laste sünnitunnistuste koopiad. Ja sellisel juhul peab jääma arvele 4350.- + 1/3 iga ülalpeetava kohta.
Kui Sul on veel küsimusi, siis võid kirjutada mulle .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sirje
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42477 lisas Sirje
Kirjaviga.Loe- palju on ülalpeetavaid

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.