Kekmise palga arvutus osalisetööajaga töötava töötajatel

  • SOS
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41809 lisas SOS
Kuidas arvutada keskmist päevapalka ja keskmist kuupalka kui inimene on tööle võetud osalisetööajaga, 3 korda nädalas 8 tundi päevas. 08.2008-01.2009 eest ta on saanud tasu 30000eek, täistööajaga töötaja tööajanorm selle perioodi eest on 126 tööpäeva, aga selle töötaja norm tööajakava järgi oli 75 päeva. Selles ajavahemikus ta oli ka 38 kalendripäeva puhkusel olnud (kattub 21 täistööajaga töötaja tööpäevadega ), kuid tööajakava järgi puudus ta tööl 4 päeva. Nüüd ona vaja talle koondamishüvitist maksta, kuidas arvutada tema keskmist päevapalka ja kuupalka, palun aidake. Kui arvutan 30000/(126-21)x126/6=6000.-
Siis tuleb suurem summa kui ta tegelikult keskmiselt on saanud????

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41811 lisas imelik
Kas 30000 sisaldab ikka ainult töötasu mitte puhkusetasu?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • SOS
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41819 lisas SOS
kas arvutus oli õige? jah, see on ainult töötasu. Osakoormusega töötajatel tuleb selle arvutuse järgi suurem summa, kui nende kuutasu. kas tõesti teist varianti pole? 1000kr. vahet on ju tunduvalt suur summa? kuidas käituda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41820 lisas imelik
Arvestus tundub õige kui puhkus aja sisse jäi 21 tööpäeva. Aga aru ma ei saa kuidas ainult 4 päeva tegeliku puudumist(tööl käib 3p nädalas ju) kui oli 38klp ja 21 tp puhkusel. Kui kuupalk on 5000 siis järelikult pole sa ju puhkusetasu 30000 maha arvestanud! Ja vahet 1000kr rohkem ei saa ka ju olla kui tegelikult sai selle kuue kuu eest töötasu 30000+puhkuseraha. Mida on valesti! Või olen mina millegist väga valesti aru saanud!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • SOS
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 kuud tagasi #41821 lisas SOS
Sorry, tõesti mul läksid puhkusepäevad sassi :)
Arvutasin ümber, tuleb nüüd õieti. Igal juhul AITÄH!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.