osatasulisest puhkusest loobumine

  • moonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42062 lisas moonika
Ma olen nüüd vist omadega täiesti pange astunud. mulle anti teade, et mind saadetakse osatasulisele puhkusele. Kirjutasin alla, et olen teate kätte saanud. Sain aru, et see teade oli lihtsalt etteteatamine ja puhkusele saatmise käskkiri tuleb hiljem. Igatahes tööandja ütles, et on veel aega arutamiseks, et kas ma võtan vastu või mis teha edasi.

Nüüd lugesin, et peab sellele teatele kohe kirjutama, et pole nõus ja 5 päeva jooksul lahkumisavalduse kirjutama. Noh, 5 päeva on möödas. Kas mul pole enam mingit võimalust seda lahkumisavaldust kirjutada?
Ma olen lihtsalt oma rumalusest ja teadmatusest nördinud. Kus kohast ma oleks pidanud seda teadma? Tööandja ei maininud mulle seda, vaid ütles, et aega otsustamiseks on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rauno
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42066 lisas rauno
Vastas rauno teemas osatasulisest puhkusest loobumine
uskumatu aga sain samasuguse teatise.kusjuures postkastis oli teatis 07.03.09,aga kirjale vastamise tähtaeg oli 06.03.09.niisiis vastamine vöimatu.saatsin vastuse et ei ole nõus antud tingimustega ja märkisin sinna juurde et vastamine antud kuupäevaks oli ilmselgelt võimatu.Ootaks ka nüüd targemate nõu et kaua mul on aega töölepingu lõpetamise avaldusega et saaksin veel selle 2 kuu keskmise.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • moonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42087 lisas moonika
Vastas moonika teemas osatasulisest puhkusest loobumine
mina sain täna tööinspektori juures targemaks. kui saadetakse puhkusele, peavad nad ette teatama vähemalt kaks nädalat. Ja sinul on aega sellest loobuda kuni viis päeva enne selle puhkuse algust. et kui 7 teatati, siis 21 jõustb ja kuskil 15 on viimane päev teatamiseks siis. aga eks mida varem, seda parem. ja avaldusse peab kindlasti kirjutama, et lahkud par 82 alusel kuna pole nõus sulle pakutava osatasulise puhkusega. ja et lepingu lõpetamiseks pannakse kindlasti par 82

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • rauno
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42091 lisas rauno
Vastas rauno teemas osatasulisest puhkusest loobumine
aitähh.kusjuures kirjutasingi sellise lause avaldusse,puht kogemata...arvasin et olen ka ametlik.Aga üks küsimus veel et kas siis lõpptulemusena lahkun töölt omal soovil.kuidas võtta sest mingil määral see ju pole omal soovil lahkumine,kuna töötingimused muudeti vastuvõetamatuks?se on oluline kui näiteks laenumaksed on kindlustatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • moonika
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42105 lisas moonika
Vastas moonika teemas osatasulisest puhkusest loobumine
omal soovil ikka, põhjus lepingu tingimuste rikkumine. pole kursis kuidas laenud ja kindlustused seda käsitlevad, kuid nt. töötukassas oled samade garantiidega kui koondatu. vbl keegi asjalikum oskab sellele küsimusele vastata

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Aire
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42137 lisas Aire
kui korrektne olla, siis see pole töölepingu lõpetamine omal soovil vaid: töötaja algatuse töölepingu lõpetamine seoses tööandja poolse lepingutingimuste rikkumisega.
Kindlustused ei tohiks seda käsitleda kui vabatahtlikult lahkumist, kuna sa oled seatud valuikute ette, kus pole võimalik tööd jätkata endistel tingimustel.
Samuti võiksid küsida, kas tööinspektsioonist on neil luba selleks küsitud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.